Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cbr F4, Jak To Z Nimi Jest...


skorpuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wczoraj pozbyłem się swojego małego diabła (Cbr 125), planuję się przesiąść na coś większego. Tak się składa, że sąsiad chciałby się pozbyć swojej F4 (nie-sport, 2000, malo jezdzona, nie zylowana, czesci ok) z tym, że no faktycznie z poczatku umowilismy sie na 10 tysiecy, ale widac po nim ze chcialby wiecej. Dzwonilem do goscia ktory sprzedal identyczna za 9700 sam nie wie dlaczego, z kolei znajduje podobne za blisko 12 tysiecy. Skad taka rozbieznosc cenowa? Na co uwazac przy zakupie? CZY WARTO JA KUPIC? Ile dalibyscie maksymalnie za ten model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sprzet jest zadbany to moze byc wart nawet 12kpln ja mam z 99r. i nie narzekam na nia wcale. chcialem sprzedac ja w kwietniu bo mialem wyjechac za granice ale na szczescie nie poszla. ja nie wyjechalem i teraz bym zalowal ze sie jej pozbylem. jesli chodzi o rozbieznosci cenowe to biora sie z tego ze jedni (tak jak ja) maja sprzet zadbany i go sobie cenia a handlarze kupuja zlomy podpicuja i cena chca przyciagnac klijenta. a jesli mialbym kupowac F4 to szukalbym na wersji na wtrysku czyli od2001r. no chyba ze sasiad ma naprawde igle to 10kpln to nieduzo za taki sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1387408tak wyglada takowa za 9700.Motor, ktory ja mam kupic ma w prawdzie kilka rys na lewej owiewie, przednia opone do wymiany, tylna jeszcze sezon i wymiana z racji tego ze odrobine smażona. Naped okej, silnik pracuje super, 33 koła przejechane. Prócz rys na lewej owiewce żadnych widocznych defektów. Ale czy to jest warte 12 tysiecy... -,-' mysle ze 10500 to odpowiednia cena, jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ktora podesleles w linku z 9700 to angol dlatego tez cena jest tak niska, po zdjeciach nie poznasz jak bardzo jest zrzarty przez rdze i gdzie znajduja sie jej najwieksze ogniska bo tego ze rdza zaczela jesc ten motocykl to jestem niemal pewien gdyz w motocyklach z wysp to niemal standard, dlatego sprzety z wysp jezeli nie znajduja sie bardzo blisko miejsca zamieszkania lepiej sobie odpuscic zeby nie jezdzic nadaremno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ktora podesleles w linku z 9700 to angol dlatego tez cena jest tak niska, po zdjeciach nie poznasz jak bardzo jest zrzarty przez rdze i gdzie znajduja sie jej najwieksze ogniska bo tego ze rdza zaczela jesc ten motocykl to jestem niemal pewien gdyz w motocyklach z wysp to niemal standard, dlatego sprzety z wysp jezeli nie znajduja sie bardzo blisko miejsca zamieszkania lepiej sobie odpuscic zeby nie jezdzic nadaremno.
Ja sam mam F4i z Anglii i jakoś nie jest zeżarta przez rdzę. Nie ma reguły. 2 poprzednie fazery miałem z UK.Pooglądać dokładnie i się okaże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.