Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bmw K 1200 Rs - Motor Dla Nadzianych Emerytów


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nikt nie zauważył .......Nikodem
Szanowny panie psychologu , do dupy jest twoja diagnoza .Może gdybyś nie oceniał innych swoją miarką miałbyś lepszy pogląd na świat . Widać czytając rozumiesz tylko to co chcesz ( lub potrafisz) . Temat otwarłem ponieważ po kupnie tego motocykla reakcje nawet moich starych kumpli były takie że się zbłaźniłem bo kupiłem motor dla dziadka . Na forum było zresztą podobnie , jeżeli twierdzisz inaczej to chyba jesteś tu rzadkim gościem, Stary.Taki odbiór motocykli Niemieckich jest standardem niestety i wynika z stereotypu postrzegania , niczego innego. I Z TYM CHCĘ POWALCZYĆ ! Bo to zajebiste sprzęty są i warto brać je pod uwagę szukając dla siebie motocykla .Autoprezentacja ??? Nie rozśmieszaj mnie . Nie muszę się niczym chwalić bo to ani nie jest mój pierwszy ani nasty ani też ostatni motocykl , więc kwestia obnoszenia się z sprzętem mnie już raczej niekręci . Motocykl dla mnie to motocykl , nie mam żadnych kompleksów które nim muszę zaleczać . W kwestię ceny za ten model BMW to też nie trafiłeś , bo to żaden kosmos już nie jest .Gdzie ty widzisz że ja zachwalam ten motor przez pryzmat ceny ??? Czytaj ze zrozumieniem mój pierwszy post , gdzie wymieniłem cechy tego sprzęta . Swoim miedzy wierszami pisanym , silnie antyniemieckim teoretyzowaniem Panie "Prawdziwy Polaku" , tylko potwierdzasz że walka z stereotypem BMW ma uzasadnienie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a był ktoś na dolomitach [sportowa dolina] na tej imprezie dla posiadaczy bmw gs'ów?my byliśmy w trzy motóry popatrzeć co to za akcja i powiem szczerze, że gdybym miał enduro to bym chętnie wziął udział.ludzie zadowoleni z jazd szkoleniowych, sam element rajdu też sensowny, oprawa przyzwoita, inne marki też obecne, organizatorzy życzliwi...nie bardzo byłoby się czego czepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz sie do Norwegi ? ? ? Wlasnie wrocilismy z Harz ( trzy motocykle i Dwoch forumowiczow FSM ). Bylo za***ocenzurowano ).
Bardzo bym chciał , ale w tym roku chyba nigdzie nie pojadę , bo robotą mnie zawaliło . Ale ciągnie mnie tam fest , tylko podobno jak się nie trafi w pogodę to można 2-3 tygodnie we mgle jeździć i nic nie pooglądać . Ale wy chyba trafiliście ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogode mielismy zajefajna. 18 st, ( czulo sie wiecej ) sloneczko ladnie przygrzewalo, asfalt czysty i gladki ( w weikszosci przypadkow - gorszy tez sie trafia ). Pech, ze w nocy padalo ijak rano zaczelismy to bylo jeszcze zdradliwie wymieszane - mokro i sucho wiec nie chcielismy zbytnio ryzykowac. Nakrecilem 2 h filmu w Sobote robimy u kumpla grill'a i ogladamy. Zrobie pare for z filmu i wstawie na picasa, P.S. Pod koniec lata - Sierpien / Wrzesien planujemy powtorke z rozrywki tylko tym razem nieco dluzej jakby co to mozesz sie dokoptowac.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

bo co by nie mówić to bardzo przyjemne w obejściu i trwałe żelazo.a zbiornik tylko potężnie wygląda. w środku jest górna belka ramy z całą elektryką uczepioną.taki jak ten ma coś około 17-19 litrów...http://www.ritmo-sereno.com/usedbike/archi...basic0805-1.jpgaaa...i 20 lat temu już nie było kartek na paliwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten adwenczer tak od oka fajnyale złą opinię ma. że niby bardziej upierdliwy usterkowo od poprzedniej linii. ile w tym prawdy nie wiem, ale znam kilka przypadków problemów z alarmami i immo.jezdziłem odrobinę na małych gs'ach z rotaxami...650 i 850bardzo przyjemne i wygodne. w sam raz na pierwsze moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten adwenczer tak od oka fajnyale złą opinię ma. że niby bardziej upierdliwy usterkowo od poprzedniej linii. ile w tym prawdy nie wiem, ale znam kilka przypadków problemów z alarmami i immo.jezdziłem odrobinę na małych gs'ach z rotaxami...650 i 850bardzo przyjemne i wygodne. w sam raz na pierwsze moto.
Ogolnie rzecz biorac to byly problemy z tylnym zawiechym i z ABS , ale od tego czasu uplynelo dosyc duzo wody i usuneli usterki jakie wyskoczyly z oryginalnym alarmem sa takie problemy jezeli to mozna nazwac ( Problem ) Mianowicie , jezeli sprzet stoi na Aktywnym alarmie dluzej jak 6 tygodni " zalezy tez od stanu Bateri " moze sie okazac przy probie startu ze bateria oddala ducha , osobiscie znam pare takich przybadkow.Oryginalne alarmy maja dosyc duzy pobor pradu dlatego polecam przynajmniej co 3 najpuzniej 4 tygognie startnac sprzeta i poczekac az dojdzie do normalnej temp. okolo 90°Mozna tez innaczej , zimowac sprzeta na wylaczonym alarmie Znam dosyc duzo ludzi ktorzy smigaja GS i GS Adv. robia kupe km. ale narzekan i marudzenia nie slychac acha , najwazniejsze tych ktorych znam nikt nie jest nadziany a juz na pewno nie Emerytem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl ma swój niepowtarzalny urok i design, ale klank mi się nie podoba. Nie wiem czy to ten sam model, słyszałem policyjne BMW. Nie podoba mi się to co dają z kominków i już.
Przyznaje ze na oryginalnym kominie klang jest Calkowicie do D--y ,ale na pozadnym Zebringu Twister albo Akrapie sprawa wyglada calkiem inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech jak w cinqocento Ja swoim Gsem śmigam 3 sezon i naprawdę złego słowa nie mogę powiedzieć o tym sprzęcie.3 lata przejeźdzone bez żadnej awari ,baa nawet usterki.Cieszę się z tego że coraz więcej Beemek jeździ po naszych drogach i coraz więcej osób przekonuje się do tej marki.Jeżeli chodzi o serwis to wszystkie rzeczy robię u znajomego mechanika , z częściami też nie ma żadnego problemu.Aktualnie chcę sprzedać swojego Gsa , ale wiem że na bank wróce do turystyczych enduro i na 85% będzie to Bmka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z tego że coraz więcej Beemek jeździ po naszych drogach i coraz więcej osób przekonuje się do tej marki.
To dobrze. Ludzie przekonują się do sprzętu, rozwija się sieć dealerska i serwisowa, a później to już z górki Ciekawy jestem kiedy tak będzie z Aprilią, bo np. Caponord to zjawisko rzadsze na naszych drogach niż GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze. Ludzie przekonują się do sprzętu, rozwija się sieć dealerska i serwisowa, a później to już z górki Ciekawy jestem kiedy tak będzie z Aprilią, bo np. Caponord to zjawisko rzadsze na naszych drogach niż GS
W ogóle do włoszczyzny ludzie nie mają przekonania. Dzisiaj byłem w firmie Best-Bim z Częstochowy, i pytałem o Ducati. Pusty śmiech gościa ogarnął i powiedział że o takie wynalazki nikt nie pyta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.