Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Jakim Moto Mieliście Naukę Jazdy?


pytlos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdawałem w J-biu na YBR 250 bo tylko to tam mają do egzaminowania na kat A ( podobno mają jeszcze jakieś 125 ale tego nie widziałem i jest to na kat A1)
a kiedy w Jastrzębiu zdawałes na te "A" na YBR 250? z tego co wiem ( bo tam tez zdawałam) maja tam CBF-y 250 i jakis jeden motocykl o pojemności 125 ( ale co to nie wiem bo nie widziałam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na wsk 125 jak się teraz to przypomnę to się śmiać chce jakie to było prymitywne był rok 1979 egzamin 12 grudnia na odśnieżonym placu w tamtych czasach nie było jeszcze obowiązku posiadania kierunkowskazów i lusterek więc start na egzaminie odbywał się następująco.zrzucasz ze stopki zapalasz go siadasz oglądasz się w lewo za siebie wyciągasz lewą rękę wyprostowaną w bok następnie dwa razy machasz zginajac ją w łokciu potem wrzucasz jedynkę jeszcze raz oglądasz się w lewo i fruuu ruszasz skomplikowane co? hihihihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,jak w temacie, na jakim moto ćwiczyliście na kursie na prawko?ja robię na jakimś podobno polsko - chińskim czy chińsko - polski badziewiu marki chyba Vector 150ccm, coś a'la chopper, wrażenia są wprost piorunujące ;)
jeśli jesteś z Bytomia, to podjedź przed egzaminem do nauki jazdy przy M1, tam uczą sie na egzaminacyjnym moto. Poleciłem koledze i zdał za pierwszym razem. Myślę, że warto sobie to moto zobaczyć (pytania z mechankiki na egzaminie) i zrobić kilka kólek. Poleciłem koledze i zdal w pierwszym podejściu (wg jego opinii to dzięki temu). PowodzeniaBo rozumiem, że pytanie było o to, a nie o doświadczenia... ja tezpiersze kroki robiłem na WSK Pytaj o pana Janusza (to nie reklama)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.