Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Terminy


Piotrek_187

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie, ja miałem egzamin 14 kwietnia, dzień po świętachszalonaanka, Twój chłopak tez zdawał 14 kwietnia ?
Nie Myślałam, że Ty też miałes w ubiegły wtorek temu pomyslałam, ze to może Ty byłes przed nim On miał teraz 21 Ale tez czekania było ze ho ho ! podobnie jak Ty miał! Tam jest pariodia z tym czekaniem.. No ale wazne ze sie zda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No nie do końca. Zapisać na egzamin może się przed ukończeniem 18 lat, ale jak będzie przystępował do egzaminu to wtedu musi mieć te 18 lat skończone Pozdrawiam
I trzeba mieć tylko oświadczenie podpisane przez rodziców, że zgadzają sie na zrobienie prawa jazdy Wczoraj byłem się zapisać na egzamin praktyczny na kat. A i dostałem termin na 3czerwca także nie ma źle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Jutro czyli 29 maja 2009r. w Bielsko Białej mam egz. teoretyczny kat. A czekałem niecałe dwa tygodnie a w Jastrzębiu dwa tygodnie temu dali mi najbliższy termin na 20 Lipca no i papiery zawiozłem do Bielska . Praktyczny mam zamiar zdawać oczywiście w Jastrzębiu . Trzymać kciuki hehe.Pozdrawiam !!!----------------------------------------------------------------------------------------------------------I zdane z jednym bykiem hehe. Teraz tylko czekać na papiery aż prześlą do ośrodka w Jastrzębiu i następny termin, ale tym razem na praktykę----------------------------------------------------------------------------------------------------------Wczoraj przyszły papiery z Bielska i egzamin praktyczny mam na 20 Lipca No i oczekiwanie na prawko Pozdrawiam !!! Jest to sposób na oszczędność przynajmniej jednego miesiąca na powtórny egzamin praktyczny aby zdążyć przed końcem sezonu i jeszcze pojeździć w tym sezonie legalnie. Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 maja byłam sie zapisać na teorie... termin mam na 14 lipca... Doliczając do tego jakieś 1,5 miecha czekania na praktyke to może we wrześniu bedzie kartonik ;/ Takie są obecnie realia egzaminów w Bytomiu, do tego jeszcze po zamknięciu gliwic wszyscy ściagaja tutaj ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie niedawno dowiedzialem, WORD w Nowym Saczu na kat. B daje terminy od strzala (czyt. pani w okienku przy zapisywaniu sie proponuje termin na rano dnia nastepnego - dotyczylo to chyba czesci praktycznej). nie wiem jak wyglada sprawa z A, ale moze warto by bylo zadzwonic i sie zapytac?powodzenia wszystkim i jak najkrotszych kolejek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie, z mojego doświadczenia, na śląsku czeka się wieki, natomiast w bielsku czekałem na teorie 10 dni a na praktyczny kolejne 2 tygodnie.Niestety uwalił mnie cham na chamowaniu awaryjnym.Chyba się spodziewał że z 50 wychamuje na 1 metrze, swoją drogą niepotrzebnie się tak rozpędzałem. Następny za tydzień, czyli miesiąc po oblanym.Trymajcie kciuki .)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.