Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kurs Na Kat. A1 W Tychach?


playker

Rekomendowane odpowiedzi

Na tej stronie jest tylko że prowadzą kursy na kat. B. Nie ma nic o kat. A ani motocyklach. Jeśli naprawdę prowadzą kursy na A1 to muszą to dobrze ukrywać.
Robia na A napewno... sam tam zdawalem. Maja yamahe ybr125 i 250 wiec A1 tez powinni robic. Zadzwon lub napisz im na gg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w siemianowicach na ul. michalkowickiej mozna i z tego co wiem to oni tez gdzies w myslowicach obok gieldy na placu manewrowym zajecia prowadzili, z Tych do siemiec troszke daleko bys mial ;)
No właśnie troche za daleko
Robia na A napewno... sam tam zdawalem. Maja yamahe ybr125 i 250 wiec A1 tez powinni robic. Zadzwon lub napisz im na gg.
Wysłałem do nich maila z zapytaniem, jak jutro nie odpiszą to zadzwonie. Na przykład Chrzanowscy w Tychach też mają motocykl 125 a mimo to nie prowadzą A1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam szkoły Chrzanowscyobsługa tam jest skandaliczna!probowalem sie tam zapisac w zeszlym roku i juz przy probie zapisu robili problemy na kat Azapisalem sie do szkoly JACEK w Katowicach-Giszowcu i bez problemu wszystko poszloi te papiery ktore kwestionowali w szkole Chrzanowskich jakos nikt inny nie kwestionowalz WORDem w Katowicach wlacznieczasem nie warto szukac blisko bo wynika z tego wiecej problemow niz przy szkole do ktorej trzeba dojechac nieco dalejwiec może jednak sprobuj szkoly z Mikołowa czy Katowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam szkoły Chrzanowscyobsługa tam jest skandaliczna!probowalem sie tam zapisac w zeszlym roku i juz przy probie zapisu robili problemy na kat Azapisalem sie do szkoly JACEK w Katowicach-Giszowcu i bez problemu wszystko poszloi te papiery ktore kwestionowali w szkole Chrzanowskich jakos nikt inny nie kwestionowalz WORDem w Katowicach wlacznieczasem nie warto szukac blisko bo wynika z tego wiecej problemow niz przy szkole do ktorej trzeba dojechac nieco dalejwiec może jednak sprobuj szkoly z Mikołowa czy Katowic
pozwole sobie nie zgodzic sie z tym troszke, mianowicie burdel mają straszny, obsluga nie narzekam mila z usmiechem i grzecznie moze dlatego ze ja rowniez bylem grzeczny ;) ale nie mialem zadnych problemow z zapisaniem sie na A rok temu dodatkowo kurs odbylem ekspresowo nie wszystko wyjezdzajac ale zalezalo mi na predkosci lacznie kurs trwal zeby nie skłamac ok miesiaca potem 1.5 miecha na egzamin i kolejne 3 tyg na plastik tak wiec zamknelem sie ogolnie w okolo 3 moze 4 miesiacach na gotowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zgodze się cześciowo z tym co mówił Cybek - u Chrzanowskich niezły bałagan. Wykłady Łączone kat. B z kat. A - pokręcone trochę.Wykłady - zależy od wykładajacego...Praktyka - całkiem, całkiem. Na ta chwile nie narzekam, mimo że byłam bardzo negatywnie nastawiona po czeęści toretycznej. Zobaczymy jak będzie dalej:)Aaaa najciekawsze wykłądy - PIERWSZA POMOC, polecam (z resztą i tak obowiazkowa do zaliczenia:)Personel - nie bardzo przypadł mi do gustu. Panowie zgryźliwi i dokuczliwi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W LOKu jest podobnie z wykładami wiec to chyba jakiś standard pswczoraj o 19 nie śmigałaś przypadkiem na mieście ??
Wczoraj, hmmm przed 19 skończyłam jazdy, szybki obiad w McDonaldzie i śmignęliśmy do Mikołowa na kabarety:) a że nudnawo było to po 20 byliśmy znowu w Tychach.Wczoraj chyba był kiepskawy dzień dla mnie:( i nic mi nie wychodziło więc nawet kabaret nie rozśmieszyłPS. Instruktor dobrał mi się wczoraj do pióra jak zaczęłam mu wymiękać i stwierdził, że jeszcze ze 4h i będę chodzić u niego jak w zegarku:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawiałm trochę z instruktorem na temat egzaminu. Udzielił mi an szybko pare informacji:Plac zaczyna sie od omówienia motocykla.Egzamin na placu przeprowadza sie na 1 biegu. Oczywiście zachowuje się linie. Przy slalomie trzeba odwracać głowę (spradzajaco czy coś nie jedzie za nami:). pamiętać o światłach i migaczach przy skręcaniu.W zależności od zestawu na placu może byc: slalom, 8ki, ruszanie pod górkę, hamowanie awaryjne, i jeszcze coś tam mówił o hamowaniu z zatrzymaniem się 0,5m przed linia.Miasto:Mówił, ze ogólnie powinno się max do 40km/h, jest do przejechania odcinek ulicy przy Baronie (okolice CityPoint'a) tam najlepiej sie rozpędzić przepisowo do 50k/h.Uczulał, zeby trzymać się prędkości bo potem sa problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.