Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Trasa Egzaminu Katowice


arni_18

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam jechalem 4x w prawo ... francuska --> powstancow [na skrzyzowaniu w prawo] --> graniczna --> lotnisko --> francuska [wjazd do WORD z tej zajebiaszczej gorki ;p]... 7 minut mi droga zajela, 2x zgubilem egzaminatora i tego goscia co prowadzil auto ^^' [znaczy zostali w tyle]przedemna wszyscy mieli inna trase... francuska --> rondo kolo policji [zawracanie] --> francuska --> ceglana --> i pozniej juz nikt nie pamietal ulic ;) i zazwyczaj im wychodzilo kolo 20 min jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ciezko powiedziec - wydaje mi sie ze to zalezy od zarowno nastroju w danej chwili danego goscia, jak i samej osoby egzaminowanej (tym, co prezentuje podczas placu).zdarza sie, ze egzaminator kaze jechac zupelnie gdzie indziej, choc jednak w okolicach os. Paderewskiego - tak bylo ze mna za 1 podejsciem. prawdopodobnie nie spodobalo mu sie to, ze przed placem zapytalem sie go, czy on *zyczy* sobie slalom z kierunkowskazami (ustawa o egzaminie kat.A nie nakazuje ani nie zabrania uzywania kierunkowskazow) i to, ze wg niego za slabo sie rozgladalem (a ogladajac sie do tylu az mi sie przekrecal ten czerwony nocnik na glowie "marki" Tiger). powiedzial ze nie spodobal mu sie moj slalom i ze wezmie to pod uwage na miescie. i tam mnie uwalil.za to za 2 razem trafil sie inny gosc - bardzo spoko, zyciowy, wyjasnil wszystko, ze zwisaja mu kierunkowskazy na placu - "macie panstwo robic tak jak wam wygodnie, jak sie nauczyliscie i zeby bylo dobrze". na miescie trasa trwala 10 min - wyjazd brama pod gorke, przejazd ul. Ceglana, zwyrtka na pseudorondku kolo os. Gawronow, powrot Ceglana i zjazd do WORDu. odstawienie motocykla do garazu osrodka jako ze bylem ostatni z grupy. zdane dla porownania moj kumpel, ktory zdawal A pare miechow przede mna mial tego samego goscia co ja za 1 podejsciem - zaprosil ich szyderczym haselkiem "dawcy, dawcy, zapraszam na plac". z obslugi moto pytal tylko o 2, moze 3 rzeczy (u mnie wszystko), a na miescie kierowal ludzi ta najkrotsza trasa, ktora ja jechalem za 2 razem. kumpel siedzial cicho i nie odzywal sie nic. zdal za 1 szlagiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zdawałem prawie rok temu (w deszczu) trasa: wyjazd przy mitsubishi, w prawo, na światłach w lewo, ciagle prosto, nie dojechałem do rondka tylko skręciłem w prawo na Kościuszki, w kierunku centrum, koło sadu i na zjazd na A4, ale nie wjechałem na autobane tylko an francuska i do wordu. egzaminator: na początku pogadanka na temat dawców, strun na karkach itd. Wydawał sie wredny, przyczepiał się do byle czego, darł sie tam po nas, ale z tego co widziałem wszyscy zdali nawet koleś co pod tą górkę koło salonu tak wystartował ze na 1 kole pojechał pod prąd. ( Jeśli to czyta to ktoś z tej grupki to pozdrawiam).Motocykl to słynny gienek, a kask to czerwony tiger bez szybki ( w deszczu padaka) a słuchawki wielkości orzecha.... ale miło wspominam:) No i ciesze sie z Prawka kat A P.s. 8 była prawie cała pod wodą. spytał sie czy komuś to przeszkadza i czy chce odwołać egzamin, wszyscy chcieli przystąpić do egzaminu i może dlatego puszczał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.