Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sv 650


mała1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź :)

Mówisz o sv czy dl?

Część jeźdźców sv'ki narzeka na zakręty i hamulce...

Ciekawi mnie jak rozwiązali to w dl'u.

Czy jest to sprzęt, który się często psuje, czy niezawodnością dprównuje yamasze?

Poza tym na zdjęciach sv wygląda na malusią, a dl wydaje się wielki.

Szkoda, że na żywo nie mam porównania...

Będzie się trzeba przejechać do salonu...

Dl jest to niesamowity motocykl.Wszystko kwesta wjeżdżenia.Sv to samo.Jednym i drugim można pojechać jak mało kto.Kasia i ja widzieliśmy już akcje co dobry kierowca potrafi z jednego i drugiego wydobyć.Na prawdę obie maszyny są świetne godne polecenia tylko sv to mały sport a dl bardzo wygodny.

Niezawodność jest wysoka a najlepszą rekomendacją niech będzie to że mój kolega miał fjr potem nówka bandit1250 a teraz nówka dl650 i z niej jest najbardziej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@sgregor242

Dzięki bardzo. Postanowione. Oszczędności trafią w DL'kę.

Teraz pozostaje polowanie na godną uwagi sztukę.

Wszystkim dziękuję za pomoc.

Przykre jest to, iż dziś o 5.45 straciłem (z własnej głupoty) prawko na 6 miesięcy :(

Ale na marzec będzie z powrotem...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nothing can stop me! Jeżdżę bez i jeździł będę!

Co do psot...

Podczas kontroli miałem 0,11 przy pierwszym i 0,07 przy drugim dmuchaniu.

Chciałem oszczędzić czas i wygodnie dostać się do domu, a nie zdawałem sobie sprawy, że jeszcze mam promile w żyłach.

No cóż.... za głupotę trzeba zapłacić.

Przepraszam za offtopowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A ja chciałam spytać dlaczego chcesz tak tą vkę na pierwsze moto i ile masz wzrostu skoro piszesz, że jesteś wysoka, ale fazer czy f3 są dla Ciebie za duże?Jako pierwszy sprzęt kupilam fz 6 Fazera i uważam , że dobrze wybrałam mimo, że jak na początkującą kobietę być może odważnie. Ja proponuję jednak rzędówkę jako pierwszą , jak nie chcesz 500 kup bandziorka, fareza , hornetkę, er 6... wybór jest. Na pewno będziesz zadowolona i będzie Ci się przyjemnie jeździć i nie słuchaj tych dziwnych ludzi , którzy twierdzą , że rzędowe 600 udają , że jadą, bo to jest śmieszne Pozdrawiam

Zgadzam się, to jest śmieszne. Wszystko zależy od jeźdźca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.