Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Supermoto


chlebdzik

Rekomendowane odpowiedzi

Który z was na tych fotkach ma sliki z przodu czy tak mi sie tylko wydaje:]ja chetnie bym polatał ale moto czeka na rozbiórke i zaraz potem na złożenie będzie smigał cały sezon mam nadzieje po remoncie:]Pytanie : jakie gumy polecacie z doswiadczenia zeby szlo pojezdzic na codzien i jeszcze wskoczyc na tor. bo sliki raczej odpadaj chodzby ze wzgledu na cene bo mam paru dostacow opon w ciekawych cenach ale nie wiem co wybrac, mysle o pirelkach diablo albo o dunlopach qualifierach albo 1 albo2.Jeszcze jedna rzecz co myślicie o tym aby znaleść jakiś parking przed biurowcem albo marketem ale to pierwsze chyba lepsze zeby na przykład spotykać sie weekendami i sobie robić przejazdy wyznaczyć sobie jakaś trase na parkingu i poszaleć po pierwsze taniej po drugie blisko i w wiekszości takie parkingi są dobrej jakości czyste i bez dziur. Mam jeden taki na oku w katowiach na ligockiej 103 tam jest kompleks biurowcow i olbrzymie parkingi a firmy nie pracuja weekendami i jest nawet troche ziemi;]Pomyślcie o tym i dajcie znać co o tym myślicie, bo jak tak przeglądam filmiki na necie to mnóstwo ludzi na supermoto tak robi, a już nie mówie o naszym krajowym mistrzu który powiedział w wywiadzie ż trenuje na ulicy bo do toru ma prawie 200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wklejam posta Pana Cross:tys ten motocyl juz zarznoł ?? co tam padło ? co do gum ja w tym moto miałem zawsze ząłozone quilifiery i naprawde pasuje do charakterystyki teog moto mozesz to wkleic jako posta bo ja mam zablokowana mozliwosc pisania ;dod razu odpowiedz:}moto spoko nic mu nie jest tylko jakis lekki wyciek z pod glowicy to bede wymial uszczelke od razu sprawdze zawory wymiana oleju powietrza uszczelniaczy w lagach i oleju ewentualnie jak cos wyjdzie to sie bedzie robilo na bierzaco tak to smiga:]jezeli chdozi o opony to sie zastanawiam bo to jest temat rzeka a nigdzie nie moge znalesc dobrych testow ogumienia dla moto:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chdozi o opony to sie zastanawiam bo to jest temat rzeka a nigdzie nie moge znalesc dobrych testow ogumienia dla moto:]
Wg MOTOCYKLa ze sportowych opon;1. Michelin PP 2CT2. Continental SportAttack3. Dunlop Qualifier 24. Pirelli Diablo Rosso5. Metzeler Sportec M36. Avon VP2 Supersport7. Bridgestone BT 016Testy z lipcowego numeru 2009Wg tego artykułu Qualifier 2 zdecydowanie lepsze niż 1 a i najwięcej punktów za trwałość dostały.Jeżeli chodzi o tor to najlepiej wypadły; Diablo Rosso > Spotec M3 > Qualifier2 i SportAttackNa mokrym bezkonkurencyjne są PilotPower 2CTNa ulice; PP2CT > CSA > VP2 SS > Qualifier2 > Diablo Rosso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.