Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bandit 600 S - Czy Ktoś Był Go Oglądać?


matszw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zainteresowało mnie to ogłoszenie i chciałbym zapytać, czy ktoś może był kuknąć na tego bandziora, albo czy zna motor/sprzedającego? Mam trochę daleko żeby jechać i oglądaćhttp://www.allegro.pl/item871582314_okazja...00_s_2002r.htmla może ktoś ma jakiegoś fajnego gsf s do sprzedania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fajnego ;) ale starszego i w jedynym słusznym kolorze ps. odnośnie moto z ogłoszenia: na ramie są podejrzane ogniska rdzy przy śrubach mocujących, również przy mocowaniu setów pasażera, no i mała wgniota na baku - a czemu owiewka cała? ;)
no dokładnie dziwne ze koles tego nie zakonserwoal i nie pomalował zeby dalej nie szlo to raz a dwa to w dziwnych miejscach sa jak po uderzeniu, a 3to polecam moto od kolezanki powyzej ,zadbane i jeżdżone przez kobietę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzą w tym przypadku bym się nie sugerował, przecież to wyspiarz. Spora część motocykli z wysp posiada jej spore ślady. Nie zawsze korozja oznacza że z motocyklem coś jest nie tak. Snucie podejrzeń o powypadkowej historii motocykla po kilku miejscach rdzy jest śmieszne. Moim zdaniem sztuka godna wycieczki i dogłębniejszych oględzin na miejscu. dwa to w dziwnych miejscach sa jak po uderzeniu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przebieg na pewno nie cofany do kościoła jeździł tylko.No ale się czepiam przecież to norma.
też wątpię w taki przebieg, chyba, że go nie przeliczył na kilometry z mil... ;) ale w ogłoszeniach to serio norma że 10letnie motorki mają ledwo co 20tys km najechane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wątpię w taki przebieg, chyba, że go nie przeliczył na kilometry z mil... ;) ale w ogłoszeniach to serio norma że 10letnie motorki mają ledwo co 20tys km najechane...
ja kupilem w tym roku Bandita 600N z 1997 roku i moj ma przebieg 25000km. udokumentowany przegladami w niemieckim Suzuki i dwoma serwisami w Polsce wiec chyba mozna....pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałbym się wymądrzać, bo w temacie dopiero raczkuję (a nawet dopiero przewracam się na brzuch ;) ), ale wydaje mi się, że przed zakupem motocykla warto poczytać nt bolączek danego modelu, czego przy jakim przebiegu się spodziewać, np w bandziorach po 40tys km, praktycznie trzeba wymienic fedry w lagach, fazera cechuje np pękanie gumy króćcy ssących - po takich różnych objawach można ocenić przebieg motocykla nie patrząc na licznik... Z tym, że o tym wiedzą wszyscy i przed sprzedażą można wszystko zrobić zatem liczmy się z tym, że większość moto przybujanych zza zachodniej granicy ma rocznie robione 7-10kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że kolo chyba wpisał mile, bo z wyliczeń wychodzi nieco ponad 2tyś. km na rok - a jak wiadomo na Wyspach sezon trwa cały rok, więc ciężko nakręcać tam TYLKO 2tyś. rocznie. Rdza na śrubach montażowych o niczym nie świadczy, zwłaszcza w moto z UK (tam powietrze jest jakby nie było morskie a co za tym idzie niesie sól). Mój Bandzior też ma rdzę pod setami pasażera ale to wynika z demontażu tychże setów po "parkingówce". Odwiedź może forum PBC - Polish Bandit Crew - www.polishbanditcrew.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.