Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Cbr900rr


Daro_22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wymyślił nowy model na fotkach jest 1998-99
Nie do końca wymyślił bo nie cały moto to model 98-99
no wlasnie fotki to nie wszystko ;) a co do ogloszenia to cos okolo sierpnia byl wystawiony z takim samym tekstem i o ile pamietam to cena byla okolo 11000
Cena była nawet wyższa jeśli dobrze pamiętam;)Sam się zainteresowałem tym sprzętem i szczerze mówiąc napaliłem się na niego ale forumowy kolega znalazł na zdjęciach kilka wątpliwości w wyniku czego odpuściłem sobie z bólem serca oglądanie go Co do wypowiedzi na temat modelu 96-99 to sprawa wygląda tak; albo moto jest model 96-97 i są pozmieniane plastiki na takie z modelu 98-99 albo przód był wymieniony na model 96-97 bo wtedy były mniejsze tarcze hamulcowe i inne zaciski (takie jak na zdjęciu). Model 98-99 miał większe tarcze i inne mocowanie zacisków (zaciski w kolorze srebrnym i wyżej wyciągnięte ze wględu na większe tarcze).Nie twierdzę, że moto to szrot albo że było przemielone bo wygląda naprawdę świetnie ale ja się nie zdecydowałem żeby zaryzykować bo tak czy siak oryginal to to nie jest i coś tu śmierdzi a do końca nie wiadomo co ;) chociaż może się okazać że faktycznie jest dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,panowie najlepiej moto zobaczyć na żywo..Moto jak w opisie 1996r czyli model przed ostatnim liftingiem.Znam ten moto i kolesia co go sprzedaje.Moto kupił w 2008r w takim stanie jak na foto.Nic w nim nie malował itp.Ktoś musiał mieć kiedyś ślizga i wymienił czachę z lampą z modelu 919.Który moto co ma prawie 14lat nigdy nie miał ślizga wywrotki itp..??Dokładnie rok temu serwisowałem to moto i wymieniałemkpl napęd/klocki tył/olej + filtr/.Jedyny mankament to słychać już trochę rozrząd oraz moto ma minimalną wgniotkę na ramie.Moto na 100% nie kradziony,katowany itp,Bo jest to 1 moto tego kolesia,a kolo go sprzedaje bo w wakacje się hajta ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wymyślił bo nie cały moto to model 98-99Cena była nawet wyższa jeśli dobrze pamiętam;)Sam się zainteresowałem tym sprzętem i szczerze mówiąc napaliłem się na niego ale forumowy kolega znalazł na zdjęciach kilka wątpliwości w wyniku czego odpuściłem sobie z bólem serca oglądanie go Co do wypowiedzi na temat modelu 96-99 to sprawa wygląda tak; albo moto jest model 96-97 i są pozmieniane plastiki na takie z modelu 98-99 albo przód był wymieniony na model 96-97 bo wtedy były mniejsze tarcze hamulcowe i inne zaciski (takie jak na zdjęciu). Model 98-99 miał większe tarcze i inne mocowanie zacisków (zaciski w kolorze srebrnym i wyżej wyciągnięte ze wględu na większe tarcze).Nie twierdzę, że moto to szrot albo że było przemielone bo wygląda naprawdę świetnie ale ja się nie zdecydowałem żeby zaryzykować bo tak czy siak oryginal to to nie jest i coś tu śmierdzi a do końca nie wiadomo co ;) chociaż może się okazać że faktycznie jest dobry.
Dzieki za info bo bylo mi to wlasnie podejzane z tymi plastikami ;)
Witam,panowie najlepiej moto zobaczyć na żywo..Moto jak w opisie 1996r czyli model przed ostatnim liftingiem.Znam ten moto i kolesia co go sprzedaje.Moto kupił w 2008r w takim stanie jak na foto.Nic w nim nie malował itp.Ktoś musiał mieć kiedyś ślizga i wymienił czachę z lampą z modelu 919.Który moto co ma prawie 14lat nigdy nie miał ślizga wywrotki itp..??Dokładnie rok temu serwisowałem to moto i wymieniałemkpl napęd/klocki tył/olej + filtr/.Jedyny mankament to słychać już trochę rozrząd oraz moto ma minimalną wgniotkę na ramie.Moto na 100% nie kradziony,katowany itp,Bo jest to 1 moto tego kolesia,a kolo go sprzedaje bo w wakacje się hajta ;p
Skoro jest juz po takich wymianach to tylko na plus , ale jednak wolal bym motocykl w miare oryginalny ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladałes "ograniczniki" na ramie tego motocykla? Wyglada ładnie ale na starej ramie nowsze body, tymbardziej jezeli ma wgniot na ramie budzi zastrzezenia co do bezwypadkowej przeszłości.Być może po świętach obejże ten motocykl, napisze wiecej co i jak. PozdroP.s. Który moto co ma prawie 14lat nigdy nie miał ślizga wywrotki itp..??jest ich sporo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. Który moto co ma prawie 14lat nigdy nie miał ślizga wywrotki itp..??jest ich sporo..
motor dobrze naprawiony jest w pełni sprawnym sprzętem . Co innego naprawa po kosztach do sprzedaży . Należy to rozróżniac przy oględzinach i to jest często problematyczne dla kupujących z mniejszym doswiadczeniem .Też mnie dziwi szukanie oryginałów i szukanie dziury w całym . Motor kilku letni już może wcale nie przypominac orginała i to nie koniecznie po dzwonie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.