Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kupno Motora


qwetop

Rekomendowane odpowiedzi

witajlala-moto z Zabrza tel.508 116 398 , 606 914 977sprowadzają z Angli wiekszość jest po glebie ale albo już zrobione albo do niewielkich poprawekkupiłem u nich Triumpha w czerwcu i jestem zadowolonyczęść sprzętów maja wystawonych w Katowicach -Ligocie ale nie znam ulicy ale jak tam zadzwonisz to ci powiedzą gdzie ceny stosunkowo przystępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś chyba skazany tylko na virago albo starsze choppery .Jak VT500C wchodzi w rachubę to dam namiar.Moto od mechanika lać i jeździć.Z tego co wiem chce 5 tys.
ewentualnie jeszcze ratunekm zostaje zima gdzie ponoć ceny spadają, i może sam sobie zarejestruje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć kawa do puki sie nie zepsuje to ok a potem droższa w naprawie a i części zamienne też do tanich nie należą takie opinie słyszałem
nie no ale tu sie zgodze np. - linka od predkosciomierza oryginalna do mojego kmx buli 203zł a podruba 23 zł- wyłacznik stopów oryginał 50 z a podroba 20 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze sa opinie zaslyszane.trzeba sprawdzic i wtedy sie wypowiadac. ja o kawie mam b .dobre zdanie a motor byl stary:) co do cen to moto w dobrym stanie bedzie trzymac cene i teraz i w marcu tylko ze teraz mozesz wybrac jeszcze jakas lepsza sztuke bo potem to ludziska biora wszytko co jest byle mialo kola i silnik bo juz nie ma w czym wybierac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze sa opinie zaslyszane.trzeba sprawdzic i wtedy sie wypowiadac. ja o kawie mam b .dobre zdanie a motor byl stary:) co do cen to moto w dobrym stanie bedzie trzymac cene i teraz i w marcu tylko ze teraz mozesz wybrac jeszcze jakas lepsza sztuke bo potem to ludziska biora wszytko co jest byle mialo kola i silnik bo juz nie ma w czym wybierac .
Dla tego już po wielu czytaniach, oglądaniach i studiowaniu to tu to tam dochodze do wniosku że: Honda - shadow, będzie moim nabytkiem ewentualnie Virago w w/w pojemnościach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.