Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

190 Cm


hary_2x

Rekomendowane odpowiedzi

186 cm, kilka sprzętów na których miałem okazję jeździćXJ 900 - wgodnieRF 900 - wygodnieTL1000r - Nie jest źleGSXR750 k6 - tragedia, czułem się jak na psiehornet 600 - troszkę mały, ale bez dramatuGSR - podobnie jak hornetkaFJR 1300 - super wygodnie ;)B12 - może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 194 cm i ujeżdżam potwora zwanego GS500 do takiej normalniej jazdy jest w porządku ale na dłuższe trasy robi się niewygodnie. pozdr
193 cm Bandit 650 SA. Spoko, ale wcześniej śmigałem na cebuli i wydawalo mi się, że było OK. Wydawało mi się...
niezle niezle ...sam mam 192 cm i gdy mialem sie przejechac testowo na cb500 dla kolegi to nadgarstki bolaly po 5 miutach, wygoda jak na psie kiedyśShadow 750 ACE - mega wygodnie, kanapa wygodna , tylko telewizora i pilota brakowalo obecnieCB 750 - idealna pozycja, ale w sumie to nie motocykl do szybkiej jazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

188cm wzrostu > CBF 250 (L ka), Suzuki GN 250 (L ka) ... CBF da sie zyc, kierownica fajnie dopasowana wiec nadgarstki nie siadaja, tylko przy predkosci >100 trudno sie schowac za akcesoryjna szybke a opor wiatru na ciele nie jest przyjemny, szczegolnie jak mijaja Cie tiry z naprzeciwka. Na GN totalna masakra. Jak na kaczce, rece zaraz przy sobie, nadgarstki wygiete, musialbym siasc na siedzeniu pasazera zeby wygodnie jechac na CBR 600 F2 bylo dosc wygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakies 194cm i obecnie ujeżdzam CBX-a 650E i daje rade Podziwiam kolege InFlame który śmiga na GS-i ja ostanio miale okazje siedziec na takim sprzęcie i czułem sie jak na mopliku Pozdro
Heh no nie jest to jakieś ogromne cudo ale jakoś daje rade. Faktycznie w porównaniu z wiekszymi maszynami może wyglądać jak moplik ;) Planowalem się przesiąść na Bandziora 600 ale niestety funduszy brakło. Może na następny sezon...Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.