Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Enduro Dla Początkującego ?


cineek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Jestem nowy na forum. Rozglądam się za Hondą XR 250r imam pytanie czy to odpowiedni motocykl dla mnie na początek?Wczesniej jezdziłem po łąkach, lasach na Ogarze Mam jakies pojęcie o jezdzie gdyz miałem okazje jezdzic w zyciu na innych moto i quadach.Mam 15 lat, ok. 175 cm wzrostu i waze ok. 60 kg. na moto mam jakies 7000złInne propozycje mile widzianePozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie wogóle nei zastanawiał nad takimi piździkami  wex stary co to za lans takim 250 jak wyskoczysz pod dyskoteke a sie psy przyczeipa to nawet nie spier... a taka r1 to jak dasz po piździe to zaraz wsztstkie dupy  twoje .... a jak juz musisz miec terenoy motocykl to bierz cr500 ew. kx500 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie wogóle nei zastanawiał nad takimi piździkami  wex stary co to za lans takim 250 jak wyskoczysz pod dyskoteke a sie psy przyczeipa to nawet nie spier... a taka r1 to jak dasz po piździe to zaraz wsztstkie dupy  twoje .... a jak juz musisz miec terenoy motocykl to bierz cr500 ew. kx500 
nudne...A co do tematu, to XR 250 w twoim wypadku to bardzo fajny wybór. Jedyny problem, że mało ich na rynku wtórnym. Ale jak się postarasz i wykażesz cierpliwością to coś znajdziesz.A jak nie to pozostaje właśnie DR 350.Używane części na pewno będzie łatwiej dostać do DR 350.Ceny nowych będa n podobnym poziomi w obu przypadkach.Alternatywnie zasugerowałbym Yamahę TW 125. Nie jest to hard enduro, ale biorąc pod uwagę Twój wiek, daje Ci w najbliższym czasie (po zrobieniu A1) szansę na poruszanie się po drogach publicznych. A w terenie też może sprawić frajdę. No i ceny są zachęcające.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.