Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prosiłbym O Ocenę :-)


Lunat

Rekomendowane odpowiedzi

Po fotkach to zdecydowanie widać, że jest w ciul zaniedbany Teraz w kwestie wchodzą dwie rzeczy; primo - cena, jeżeli jest bardzo atrakcyjna to można zaryzykować; secundo - może po prostu jest TYLKO zaniedbany powierzchowo a piecyk i cała reszta poważnych rzeczy jest cacy. reasumując - po fotkach to można sprawdzić tylko czy jedna baba ma większe cycki o drugiej a nie stan moto ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem expertem ale... wygląda na to że leżał na prawej stronie, jest wgniecenie ale nie ma rys na tłumiku więc nie musiało być to coś poważnego. Obciążnika nie ma, ale mógł on pójść przy pierwszej lżejszej wywrotce. Podnóżek kierowcy, prawy jest również podgięty do tyłu. Po lewej stronie obciążnik jest jakby krzywo przymocowany (zgjęty), nie wiem czy to moje złudzenie, trzebaby na żywo obejrzeć. Motor, widać że nie picowany do sprzedaży, ale nie można powiedzieć od razu że zaniedbany. Takie zarysowanie lub lekkie pęknięcie, jak jest pokazane po lewej stronie na owiewce, może powstać w garażu lub w transporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz to oblukać i się przejedz nim ! Zawsze mnie ciekawią teorie stawiane na podstawie zdjęć . Niestety nie da się określić stanu motocykla na tej podstawie . Może ciężarek sam się odkręcił i tyle a może motor jest spawany z trzech innych i zabrakło kasy na ten ciężarek ?!? Można wymyślać teorie do woli . Motor cza widzieć i macać , wtedy można wydawać wyroki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2004 przebieg 14000, podobno mało jeżdżony, cena 10000zł.Sorry że pytam, ale się zbytnio jeszcze nie znam na motocyklach... :-/Odnośnie obdarć to dostałem to:"ma ryse jak mi sie wywrocil na postoju, ja go kupilem wywroconego mial do malowania czache i tylni zadupek."
najlepiej weź kogoś kto się zna, tak jak pisał giemul, ze zdjęć to sobie można powróżyć. Coś na nich widać ale to tylko zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.