Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cbr 600 Rr


pawlos

Rekomendowane odpowiedzi

hahahahahahanie no jak zobaczyłem tą drugą cbr to nie wytrzymałem najpierw patrze rejestracje ma SPS to mówie gdzies koło mnie a tu frydek 2km odemnie:)ale nie to mnie tak rozbawiło tylko opis, jeżdze nim 2 lata bez wypadku hahaprzeciez ten koles sie rozjebal na tej 600rr na moich oczach bo go goniłem a on w zakrety nie umie wchodzic i polecial prosto, tu masz zdjecia z tego jego bezwypadkowej jazdy bo mu porobilem zaraz po tym:)post-1257-1250719176.jpgpost-1257-1250719187.jpgpost-1257-1250719201.jpgpost-1257-1250719215.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahanie no jak zobaczyłem tą drugą cbr to nie wytrzymałem najpierw patrze rejestracje ma SPS to mówie gdzies koło mnie a tu frydek 2km odemnie:)ale nie to mnie tak rozbawiło tylko opis, jeżdze nim 2 lata bez wypadku hahaprzeciez ten koles sie rozjebal na tej 600rr na moich oczach bo go goniłem a on w zakrety nie umie wchodzic i polecial prosto, tu masz zdjecia z tego jego bezwypadkowej jazdy bo mu porobilem zaraz po tym:)
no gigant!! hehehale jak zakręt kolega ładnie rozrysował pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..:: JoRgUś ::.. dzieki za info i zdjecia
nie ma za co:) zauważ jeszcze że na tych moich zdjęciach na tyle już nie miał naklejki 600rr więc tył był już malowany wcześniej, nie zdążył nakleić naklejki i znow gleba więc ten motor już jest po paru szczałach... NIEWATRO KUPOWAĆ!aha i jest ciut wyżej cały tył niż w seryjnej cbr... nie wiem czy to specjalnie zrobił czy to skutek jakies gleby posklejał to byle jak tak żeby tylko to jakoś wyglądało i do żyda szkoda mi tego gościa co to kupi ciekawe czemu to chce sprzedać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moja odpowiedzialnosc mozesz kupcic to moto jezdzilem na nim i jest prosta itp ale malowanie zostawia wiele do zyczenia jest nie ładnie pomalowana;] zawsze mozna zejsc z ceny
No niewiem czy warto kupować moto od gościa, który jawnie pociska kit!!... który jeszcze na 100% wyjdzie przy zakupie moto - skoro mówisz, że dupiato pomalowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.