Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

R1,929,gsxr1000,zx9r


siwy199123

Rekomendowane odpowiedzi

za dużo zależności...prawko jest??strój i kask??DOŚWIADCZENIE jest??jeśli to Twój pierwszy poważniejszy motocykl ma być to lepiej żebyś się nim nacieszył a nie żeby Cię zbierali z asfaltu do worka...gwarantuję że 500ccm z 60kucykami i tak będzie nie raz powodem wrażeń z kategorii "żeby tylko nigdy więcej"kup lepiej coś mniejszego i najlepiej z jedną trzecią mocy na początek niż Twój przedział...a jak trochę pojeździsz, poćwiczysz i popróbujesz to za dwa-trzy lata zacznij się zastanawiać nad czymś mocniejszym...przemyśl to...rozchodzi się o TWOJE życie i bezpieczeństwo!!!pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory wybrac co mozecie mi o nich powiedziec
motocykle bardzo ale to bardzo zajebbbbiste, bardzo szybkie. są również bardzo wymagające to znaczy przeznaczone dla motocyklistów z doświadczeniem, posiadających dobry i bezpieczny strój - mówię tu o kombinezonie za min. 2000 złotych, butach za min. 700, kasku najlepiej z górnej półki za jakieś min. 1300, rękawiczki za ok 200-300 złotych [w bluzie z kapturem i adidasach wygląda się jak ćwok na takich moto].więcjeśli nie masz doświadczenia,jeśli nie masz min. 4000 złotych na ubiórkup sobie jakąś 500tke lub 600tke, różnice w cenie przeznacz na dobre ciuchy i odkładaj na R1, w czasie odkładania nastukasz km na 500tce i finalnie po roku lub dwóch będziesz miał:doświadczenie,strój na moto,i np. R1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem co sądzicie o moim pomsle z kupnem takiego moto tylko jaki byscie radzili, na motorach jezdze od dziecka najpierw RS125 potem 3lata na Bandicie 400 potem na R6 o moj kombinezon sie nie bojcie bo jest drogi i dobry, a doswiadczenie niemałe... aha i prawko tez jest. Prosze jeszcze raz o wasze opinie ktory z tych moto jest w miare najlepszy i nie chodzi mi o jego wyglad tylko o silnik, zawieszenie, awaryjnosc i prowadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem co sądzicie o moim pomsle z kupnem takiego moto tylko jaki byscie radzili, na motorach jezdze od dziecka najpierw RS125 potem 3lata na Bandicie 400 potem na R6 o moj kombinezon sie nie bojcie bo jest drogi i dobry, a doswiadczenie niemałe... aha i prawko tez jest. Prosze jeszcze raz o wasze opinie ktory z tych moto jest w miare najlepszy i nie chodzi mi o jego wyglad tylko o silnik, zawieszenie, awaryjnosc i prowadzenie.
Jezeli jest tak jak piszesz a kasa do Ciebie to zaden problem to moze BMW K 1300 s , z tych co wymieniles GSXR1000.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze z tych moto co wymieniłeś godne uwagi są tylko 2 modele k1/k2 1000 niezniszczalny i najszybszy najmocniejszy z modeli 99-02r 2 CBR 929/954 ciut słabszy niż k1 ale za to bardzo niezawodny,super w prowadzeniu.R1 nie polecam prosty powód wyskakujący 2 bieg,popyt na oliwę,spawany tył no i wtrysk dopiero pod koniec 02r a tak ospały gaźnik.Zx9 fajnie się zbiera ale jest ociężały biegi też się sypia w niektórych modelach ramy pękają.Ale zrobisz jak uważasz pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe chodzi o to, ze kasa to nie problem oczywiscie ze duzy ale chce kupic porzadny motor do okolo 13-14tys.zł, ktory bedzie posiadał moc juz ponad te 140KM. Prosze o pomoc i wypowiedzi gdyz bardzo zastanawia mnie, ktorych z nich wy byscie wybrali. Słyszałem kilka opini ze 929 to niezbyt udany model, a R1 jaki i R6 ma daremna skrzynie i trza ja naprawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ZX-9R kach pękają wahacze - mimo, że przypadków nie było aż tak wiele to lepiej dać sobie spokój. R1 z tych roczników miały sypiące się biegi - tak więc dwa motocykle masz już z głowy ;) 929 odstaje zaś mocą od pozostałych które wymieniłeś, tak więc GSXR powinien być optymalnym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.