Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Thundercat


Silje

Rekomendowane odpowiedzi

swojego czasu szukałem Thundercata dla znajomej. Ogólnie spoko ale:1. ciężki nawet bardzo jak na plastika (dziewczyna przy wzroście ok 165cm może mieć z tym kłopoty)2. uwaga na 2 bieg - lubi być zdemolowany3. przez odprowadzenie powietrza mocno grzeje w 4 literykoniec końcem stanęło jednak na F3.Ale ten z ogłoszenia wygląda ładnie. Zawsze mnie tylko zastanawiam jak to jest że wszyscy sprowadzają a potem muszą pilnie wyjechać, to już chyba nie te czasy kiedy wszyscy uciekali za pracą? Ale to takie moje blablabla... mogę się nie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci powiem że te koty to fajne moto wygodne silnik też mało awaryjny mało pali wygląd też niczego sobie więc co chcieć więcej a co nie którzy piszą że tu dwójka wypada że ciężki itp......jak ktoś miał taki i jeżdził pare sezonów pewnie złego słowa nie powietrzeba tylko kupić dobry egzęplarz bo wiadomo jak ktoś na kole świrował to już inna bajka kot nie jest do takich wariactw do normalnego urzytkowania jest git miałem taki 3 sezony więc wiem i znajomi też mają i chwalą bo swego czasu to F2 F3 pełno było aż głupio i dla tego kupiłem kotatak że szukajcie a znajdzieciePOZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się od was, drodzy koledzy dowiedzieć co sądzicie o tym sprzęcie. I na co zwrócić uwagę przy oglądaniu. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1396000
Ja mam kota szukałem go szczerze chyba trzy miesiące, zanim zakupiłem oglądnął go totalny pasjonat który się zna oczywiście w stałym kontakcie był z mechanikiem, sprawdzał nawet nity na tabliczce znamionowej, ja kupiłem kota jako pierwsze moto (wcześniej popierdzielałem na simsonku) i jestem super zadowolony, fakt ciężki ale dla ludzi którzy mają poukładane pod czaszką jak najbardziej na pierwsze czy drugie moto, fakt jest taki że dopiero od 7 tyś jest ogień poniżej to jakby skuterek, ale to w każdym teście piszą, ogólnie mam to co mam i nie narzekam, mam go już rok i ogólnie bardzo fajne i wdzięczne moto, ale jeżeli chcesz kupić takie moto bież mechaników, mnie zadowala strasznie to że Tomek (mechanik u Ratków) teraz jest już na swoim (MOTOHYBRID Zabrze) sam powiedział że dawno takiego kota nie spotkał, no mi się udało mam nadzieję że Ty też dobrze się wcelujesz w wymarząną maszynę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha rozwalają mnie wasze teksty boże jest tyle moto że każdy bierze to co mu pasuje ja pierdolejakby były tylko trzy rodzaje maszyn na świecie to mieli byście mniejszy problem nie wciskajcie kolesiowi waszych domysłów czy widzi misie jak ma ochote kupić to niech kupuje i szuka dobrego egzemplarza proste pojeżdzi i sie przekona czy mu pasuje czy nie to motojeszcze nie ma takiego moto co by każdemu dogodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłam Kotem 2 sezony i był to mój pierwszy motocykl. Do dzisiaj miło go wspominam ponieważ mało palił, pozycja bardzo wygodna , szyba wysoka i spokojnie 180 km/h można latać bez problemu (nie czuć wiatru) , nie za dziki w prowadzeniu , fajny sportowy wygląd , ogólnie więcej plusów niż minusów. Największym minusem dla mnie był ciężar , przy powolnym manewrowaniu dało sie to odczuć ,ale jak już sie wyjechało z osiedla to sama przyjemność. Pomimo że był to rocznik 96 to przez czas jaki go miałam nic sie nie popsuło, a Kot sprzedał sie od ręki i wiem że do dzisiaj daje radość innemu użytkownikowi .Trzeba po prostu trafić na w miarę porządny egzemplarz co w dzisiejszych czasach jest nie lada wyzwaniem :-).Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.