Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cebra 1000 Rre


Lonnet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja ciekaw jestem finalu, od siebie dodam tyle ze jesienia 2008 chcialem kupic R6 z '00-'02 jeszcze gdzies moze znajdzie sie moj stary temat z dylematem na temat motocyklaanyway CIESZE sie ze kupilem bandita 600s z '03 a i tak na poczatku bylem nieco zaskoczony ze ma te 75KM moze az tyle, aczkolwiek mam doswiadczenie z mniejszymi pizdzikami i potrafilem juz na poczatku sobie z tym radzic, wtedy juz sie cieszylem ze kupilem motocykl slabszy do nauki a nie ta R6 a bylem tak napalony na R6 ze hoho ;)no i dalej jezdze banditem i nie mam zamiaru go w tym sezonie zmieniac na plastika, przede wszystkim z powodu mocy ktora mi starcza i dalej sie ucze jezdzic lepiej technicznie zanim wsiade na plastika. R6 moze na wiosne, narazie jest mi dobrze z moim banditem i chwale sobie wybor jak malo co!proponuje smignac pare razy na suzuki gs500 (ja mialem malo mocy wiec stwierdzilem ze biore 600) jak bedziesz tez mial malo to wez sobie bandyte 600 pod tylek i sprawdz czy dasz rade w ogole tym jezdzic, a to jest 220kg z pelnym bakiem czy nawet 230kg jakos tak, i szczerze mowiac nie jest latwo to obslugiwac, czuc ze jedziesz sporym kawalkiem zelastwa ;)na Twoim miejscu na cokolwiek zakonczonego w nazwie RR bym tylko patrzyl na obrazkach w gazecie, bo nie bez powodu jest takie oznakowanie.... a jezeli juz faktycznie zrobisz inaczej... Twoja sprawa, bedziesz wygladal jak pokraka na sprzecie o ktorym nawet pojecia nie masz, bo sprzecik bedzie robil z Toba co bedzie chcial.cos w rodzaju gdy pies wyprowadza pana na spacer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie koledze podoba to i tak kupi 1000. Na 600 rr albo r6 pofrunie identycznie i nie będzie z pewnością śmiagał tylko poniżej 8 k...rada - jak chcesz kup 1000. Jedź na treningi na tor (polecam na poczatek wyrazów - jest niedaleko) i zobaczysz co się dzieje np na wyjściu z szybkiego nawrotu...potem dodaj sobie do tego cyrk na asfalcie i na drodze w postaci corowych białych znaków poziomych, dziur, łat ze smoły czy z innego gów@@#$a oraz celów ruchomych i nieruchomych, a wtedy będziesz wiedział gdzie odkręcić a gdzie nie ... najlepiej jak się w bezpiecznym miejscu wypierd##@$#$sz ze trzy razy, to może się trochę zblokujesz...jak sie nie wywalisz to sie nie naucys, łoj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może przedstawimy Ci jeszcze ceny plastików i innych części tak na ochłodzenie emocjiTakie wiaderko zimnej wody. Jak se juz kupisz plastika, przwrócisz się i bedziesz miał to szczęście składać/kupować plastiki to będzie Cie to kosztować..... ( zaraz znajdę link)No i masz link www.dwa-kola.plJak sie przewrócisz, to ... zreszta sam sobie poprzeglądaj Udanych zakupów, czego nie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może przedstawimy Ci jeszcze ceny plastików i innych części tak na ochłodzenie emocjiTakie wiaderko zimnej wody. Jak se juz kupisz plastika, przwrócisz się i bedziesz miał to szczęście składać/kupować plastiki to będzie Cie to kosztować..... ( zaraz znajdę link)No i masz link www.dwa-kola.plJak sie przewrócisz, to ... zreszta sam sobie poprzeglądaj Udanych zakupów, czego nie życzę.
woow, ceny zabijaja...(portfel tez)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CześćChciałbym poprosić o zamknięcie tego tematu, w tym miejscu także podziękować za wszystkie rady i pomoc, którą dostarczyliście. Żeby nie było tak pięknie, postarajcie się na przyszłość nie wybijać pałą z głowy durnych pomysłów, bierze to zazwyczaj odwrotny efekt i ludzie zamiast słuchać się mądrzejszych kupują na I-szy strzał litra. Skutki czasem są opłakane, czasem nie. Proszę Was o jedno macie ogromną wiedze i doświadczenie. Wiecie jak różne motory się zachowują, rozumiecie potrzebę adrenaliny. Przekazujcie, zatem swoje odczucia, emocje, doświadczenia, budujcie wyobraźnie takich ludzi jak ja. Zdobędziecie w ten sposób szacunek i da Wam to ogromną satysfakcje. żarty i szyderstwa nie są najlepsza metoda do zmiany poglądów. Dobrze ze nie mam 18 lat, i nie dałem się emocjom, które mną szarpnęły po przeczytaniu niektórych postów, jednak gwarantuje Wam ze to dla tego ze mam 32 lata na karku. Pamiętajcie o tych co nie maja 18 i myślą jeszcze gaciami.Szczególne podziękowania dla Manki, Xtremer, lonner, tomeczekcbr, spajdi, shakal, crazyforfunPozdrawiam i Życze Wszystkiego NajlepszegoTemat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.