Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cebra 1000 Rre


Lonnet

Rekomendowane odpowiedzi

CześćNowy - lamka czy jak zwał tak zwał. Od poniedziałku zaczynam kurs na A i pewnie do 3 mcy zakończy sie egzaminem. Motocyklami zacząłem sie interesowac nie dawno i ujme to prosto bujnąłem sie w CBR 1000 RR. Wiem żywioł itp itd, zwłaszcza dla kogoś kto 20 lat temu marzył o MZT'ce 251, ale żywioł ma byc i nie chodzi o fifokowanie, po prostu ma byc to coś :-)Prosze o garść informacji na temat tego motocyklu - gdzie można kupic, na co zwracać uwagę przy zakupie, co w tej hondzie (wszak sie bujnąłem) jest ok co nok (wątpię zeby cokolwiek było nok). Dzieki za pomoc - czasu mam jak lodu by sie przekonac takze do innych piękności, ale to jest od I szego wejrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak , polecam polecam !! pierwszy motor 1000czka - to aby sie nie musisz martwic o zmiane biegów ! pierwszy bieg Ci wystarczy na najblizsze kilka miesiecy !! porażka
Ej kolego nie panikuj - moze i mi wystarczy na pół roku i co z tego - i wlasnie o to chodzi po co zmieniac biegi . Ty mi lepiej cos konkretnego powiedz, a nie za księdza Dobra "Polecanie tego motocykla dla osób z niewielkim stażem jednośladowym wiąże się z posiadaniem takiej samej ilości rozumu, jaką posiada mydło"Tak rozumiem - muslisz ze nie sram po gaciach - na sam widok musze zwieracze trzymac, przemysle raz jeszcze, btw wiesz moze gdzie mozna obejrzec to cos w akcji ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]po prostu ma byc to coś :-)[..]
Tzn co?Wiesz akurat w tych rocznikach co podałeś takie cos jak 1000RR nie istniało. Wtedy był Fireblade 954, 929 i chyba 900 też, ale nie jestem pewna.Tysiąca zaczeli roić w 2004, a to widzę już Ci napisano.Ps. Tyćku za mocny jak na pierwsze moto, duże tyćku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka zamknij proszę temat bo kolejny bohater "ku przestrodze" sie rodzi..Kolesiowi baardzo podoba sie 1000RR a pisze ze w latach 2000-2004 (wiadomo co bylo w tych latach i od kiedy 1000RR sie produkuje), wiec w ogole nie ma pojecia o motocyklach.Marzyl 20 lat temu o MZ250 wiec zakladam ze swoje lata juz ma ale chyba niestety w glowie nadal 17 latek buszuje.w lutym do salonu Yamahy w Wawie przyszli baaaardzo bogaci Państwo z synem 19 letnim, ktory wlasnie zdal prawo jazdy.... Jako ze mial sobie wybrac prezent (rodzice w ogole sie nie znali na motocyklach) wybral R1 2008 bialo-czerwona. Sprzedawca odradzal ze za mocne itp itd, ale zatroskani rodzice powiedzieli ze spelniaja wszystkie zachcianki synka....Kupili wiec nowke R1, kombik za 4 tys, kask za 2, rekawiczki, buty itp itd... 2 tygodnie pozniej pojawili sie w salonie z placzem ze syn sie zabil..Smiesza mnie takie tematy, gdy poczatkujacy kupuje litra a zwlaszcza gdy pisze ze 1000RR a nie ma zielonego pojecia o tym modelu.Polecam Ci 1000RR z 97 roku a gdybys chcial stuningowac do 200 koni to zalatwie Power Commandera po super cenie. Pasi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka zamknij proszę temat bo kolejny bohater "ku przestrodze" sie rodzi..[..]
A czy to cos da?Jeszcze sie chłop pomyli i hajke kupi.Bedzie chciał kupic, to kupi. Nawet tego 1000RR z 2002 roku, uwierz mi znajdzie się.Pamietaj, grunt że sie podoba, a to że za mocny? za szybki? Pfff....Tazz w jakich Ty czasach żyjesz? to nie te czasy gdy ludzie sie uczyli jeździc na komarkach, mz i innych. to nie te gdy uczyli sie nawet na GS, GPZ. teraz ludzie sie uczą na litrach, za kilka lat jak sie da to i na dwólitkach.Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazz w jakich Ty czasach żyjesz? to nie te czasy gdy ludzie sie uczyli jeździc na komarkach, mz i innych. to nie te gdy uczyli sie nawet na GS, GPZ. teraz ludzie sie uczą na litrach, za kilka lat jak sie da to i na dwólitkach.
a w sumie racja.... bliskie mi osoby i znajomych ktorzy chca rozpoczac przygode z motocyklami ostrzegam, opowiadam i staram sie przekazac pozytywne wibracje jednoczesnie mowiac o niebezpieczenstwach..a ze sie rodza jacys, ktorych chyba tylko czesc mozgu dziala.. niech kupuja, niech pozniej opisuja sami lub o nich w "ku przestrodze" mam to gdzies, nie zyczac jednoczesnie tego nikomu... mam tylko nadzieje ze taki kozak z litrem nie wezmie jakiegos mojego znajomego na plecaka na przejazdzke...apropos`s 1000RR z 98 roku.. gdzies widzialem jakies cudo w trup-mina: baza z sc33 a owiewki z 1000RR z zadupkiem z R1 - to jesy dopiero lans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doobra chopaki pojechaliście po bandzie - no issue. Nie mam o to zalu - troche mi głupio. Chcecie zamykajcie temat, jedno co wam powiem, dobrze jest kogoś ostrzegac prawic morały itd, nikt z was orpócz Xtremer'a nie podał żadnego linka, żadnych konkretów. Sorry Panowie zywie szcunek do Was i ciesze sie ze nie checie bym był kolejnym ku przestrodze, tak zdaje sobie sprawe ze 172 konie to naprawde duzo, opel którym jeżdze ma 100 i dwa razy wiecej waży i ma 4 koła. Krótko mówiąc różni sie znacznie. (sic) Daleko mi do zrobienia A i zakupu motocykla, jeszcze wiele sie moze zmienic, na dzien dzisiejszy, nie mam argumentów przeciw zakupowi i chce je poznac a nie wysłuchować głupich szyderczych haseł o naklejkach i innych nie godnych cytowania epitetów. Macie wiedze to sie nią podzielcie i przestańcie chojrakować bo Wam bliżej do kapliczki niz mi. Ja prawka A motocyklu nie mam.Pozdrawiam i mam nadzieje ze znajdzie sie wiecej ludzi typu Xtremer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.