Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Proszę O Porade Jestem Zielony


Kaczor5135

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Paweł mam 17lat nie długo kończę 18 jakieś m175 wzrostu wcześniej byłem posiadaczem używanego skutera bardzo się psuł dlatego teraz chciałbym kupić coś nowegoskutery jakoś nie przypadły mi do gustu wolałbym coś takiego jakhttp://allegro.pl/item646315685_diabolini_xb_32_14_12_125cc_enduro_cross.htmlmotocykl ma mi służyć do jazdy po polnych drogach bo głównie będę go wykorzystywał na wsi a z tego co wiem takiego czegoś nie da się zajerestować Posiadam jakieś 3tysiące jakieś rady czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował coś używanego co jednak da się zarejestrować... Nie wszystko używane się psuje tak jak nie wszystko nowe będzie chodzić dobrze bo to coś do czego dałeś link to bez komentarza za te pieniądze to może być jedynie jakiś paździerz nawet romety są droższe...Przemyśl to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż troche i nie kupuj syfu z chin - cross ci sie rozpadnie na dwie części razem z tobą...pokombinuj - prosta rama i niezajechany silnik to podstawa - reszta sie wymieni Np. http://www.allegro.pl/item643091697_suzuki...sx_125_250.htmlalbohttp://www.allegro.pl/item649100035_kawasaki_klx_250.htmlpowodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia i wolałbym jednak kupić coś słabszego i ewentualnie zmienić macie jakiś propozycje jeszcze i thx ze ktoś się zainteresował moim problemem
Chłopie spokojnie dasz rade takim klxem jak wcześiej jeździłeś...ja zacząłem od 125 tki bo na tyle miałem kasy...i nie załuję ...moto miało całe 18 KM i akurat starczyło bo na piachu zamiatało i sporo się nauczyłem ... a potem była 900 rr i żyję...także tak jak WojtekA4 pisze, nie bierz chińskiego gówna tylko japońską 250 i powoli odkręcaj...jak sie na takim nauczysz i kika razy nałące wypierd#@@@$@@!@# isz to nie straszne ci będzie inne moto...zaufaj i nie bądź miętkim siurkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem tylko mam mały budżet 3k a 250c to raczej za tyle nie kupie moja mama jest sceptycznie nastawiona na używane bo gówno wcześniej kupiłem dlatego chciałbym aby ktoś zaproponował jakiegoś średniaka i najlepiej 125c http://otomoto.pl/peugeot-xp6-2006r-M1338351.htmlten ładnie wygląda i rocznik ale 50c to chyba to raczej <50 nie pojedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli według ciebie jak mam 3tys.z kawałkiem to lepiej nic nie kupować? a z tych słabszych lepszych marek? jakieś keeway czy coś takiego bo muszę na siłę coś znaleść bo to tak jakby prezent urodzinowy
Masz do tego kawałka dołożyć jeszcze z 800-1000 zł i zrobić sobie taki prezent, że ciebie samego wyje.@@#$$$@ e w kosmos...a nie za 3 miechy powiesz - o kur@@@a kolesie na kosiarkac z OBI mnie biorą pod górke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wszyscy mowili-Chinczyka sobie odpusc albo bedziesz jezdzil z skrzynka i dokrecal wszystko co 2km.Szczerze nie mam pojecia co Ci polecic, uwierz jednak, ze taniej bedzie troche powoli 'powkladac' w jakis starszy motor. Moze jakas honda ns1? Taka 80ccm zarejstrowana na 50. 100km/h pojdzie spokojnie. Odrazu bys w razie czego mogl gdzies na asfalt wskoczyc, podjechac gdzies, chociaz dochodza koszty przegladu+oc.No bo zakladam, ze karte motorowerowa masz. Albo jakas yamaha tzr.Oswiecenie! Yamaha rd 80 lc2. Chlodzona ciecza, na takie 'wiejskie drogi' ideal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.