Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bandit Do 8tys Pln, Jaki Rocznik?


stok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję zakup nowego motocykla i w związku z tym mam fundusz ustanowiony na moto 8 tys zł. Nie jest to dużo, ale chciałbym kupić bandita, żaden inny motocykl raczej nie wchodzi w grę. Chodzi konkretnie o bandita 600n. I tu moje pytanie, za jakimi rocznikami się rozglądać, bo rozrzut na alledrogo i otomoto co do rocznikow jest dosc duży w tym przedziale cenowym. Nie chciałbym kupić bubla, zresztą i tak będzie potrzebna pomoc przy oględzinach Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuję zakup nowego motocykla i w związku z tym mam fundusz ustanowiony na moto 8 tys zł. Nie jest to dużo, ale chciałbym kupić bandita, żaden inny motocykl raczej nie wchodzi w grę. Chodzi konkretnie o bandita 600n. I tu moje pytanie, za jakimi rocznikami się rozglądać, bo rozrzut na alledrogo i otomoto co do rocznikow jest dosc duży w tym przedziale cenowym. Nie chciałbym kupić bubla, zresztą i tak będzie potrzebna pomoc przy oględzinach Z góry dzięki za pomoc.
na rocznik to za bardzo nie patrz ,zwroc raczej uwage na ogolny stan moto ,sprawdz jak wyglada naped (lancuch ,zebatki)okolo 500zl ,opony tez nie maly wydatek,sprawdz czy nie dymi (pierscienie lub uszczelniacze ,jak dziala skrzynia ,czy nie byl po jakims wiekszej glebie. tak wiec mozesz kupic moto dosyc mlode ale koszt jaki bedziesz musial w niego wsadzic moze byc spory.najlepeij zabierz ze soba kogos bardziej doswiadczonego.tez chcialem kupic bandita ale wybralem inazume 750 wedlogmnie ladniejsza ,wieksza,mocniejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.