Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinia O Cbr 60 Rr


pawlos

Rekomendowane odpowiedzi

CBR 600 RR używana turystycznie ( amot skrętu...) , i teraz zmiana na R1. Ja już nie wiem na czym turystyka polega. Więcej zdjęć prawej strony poproś. I czy siedzenie kierowcy nie jest jakoś nie dopasowane ? Niech się temu przyjrzy jakiś CBR master...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 600rr sie nie znam ale wiem tyle że jest to wersja angielska bo masz lewą lampe (niektórym to nie przeszkadza) a co do malowania to te malowanie na pewno nie miało czarnej dupy. Do tego brakuje wypełnienia zakrywającego kolektory, a same kolektory są powoli rdzawego koloru (chyba że te modele tak mają). ogólnie wygląda ok ale tak naprawdę na zdjęciach nic nie zobaczysz. No i dobrze koledzy mówią, nie wierz na słowo weź lepsze zdjęcia, a już na pewno nie jedz nie znając drugiej strony.Spójrz na łączenie czachy z bokiem owiewki, naklejki płynnie nie przechodzą tylko robi się taki ząb. Stawiam na to że była po szlifie więc może klejone owiewki a prawie na pewno malowane, jeśli to Ci nie przeszkadza to możesz jechać zobaczyć bo ważniejszy jest stan techniczny.Technicznie może być ok ale na wyczucie z bliska będzie wizualnie gorzej niż się wydawało. Jak nie pojedziesz to nie zobaczysz, nastaw się że w stanie bardzo dobrym to on nie jest;) (moim zdaniem oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim glówne pytanie... czy kupujesz motor bo ci sie podoba siedziales na nim?? bo ja np. mam 190cm i niechcialbys mnie widziec na 600rr a co dopiero jechac tym w trase
kupuje mo mi sie podoba,siedziałem na nim i troche jezdziłem to nie jest ze tylko mi sie podoba i kupuje bo zeby włozyc dla mnie tyle kasy w moto zeby mi sie podobało to nie ma sensu.motorem trzeba jezdzic a nie zeby stał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę,że brakuje śrub łączących czache i owiewkę co może sugerować że moto leżał(co wcale go nie dyskwalifikuje) Takiej maszyny raczej nie kupuje się do jazdy turystycznej więc koleś chrzani głupoty.Niech od razu powie co nie tak było z motocyklem i jaką miał ewentualnie przygodę.Miałem na swojej RR-ce szlifa i powiem że są to strasznie wytrzymałe sprzęty i niezawodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.