Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Shadow Z Allegro - Pchać Się W To?


Sessin

Rekomendowane odpowiedzi

witam!jestem tu nowy; to znaczy podczytuję sobie was od roku,ale jeszcze nie zabierałem głosu...chciałbym kupić swój pierwszy motocykl. znalazłem taką ofertę na allegro:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=594909368jak myślicie,na co powinienem zwrócić szczególną uwagę (dot. tego akurat modelu,czyli vt 750 shadow). gość nie jest raczej handlarzem, może jest szczery?pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej znajdź w okolicy parę takich shadowów i je obejrzyj.Im więcej tym większe porównanie będziesz miał.Nie zabieraj ze sobą kasy.Motocykl trzeba parę razy obejrzeć i trzeźwym okiem ocenić.A o samym vt750c to bardzo przyjemny sprzęt. I jak trafi się ładny egzemplarz to pośmigasz nim długo.Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dziekuję za zainteresowanie! -a co w ogóle sądzicie o tym modelu?
Miałem tak ,że mi sie też te Szadołki fest podobały , ale to było 12 lat temu . Już miałem to nawet kupować , ale dostałem rundkę i mi przeszło , strasznie nieporęczny do jazdy motocykl ( jak dla mnie ) . Kupiłem wtedy Intrudera 700 , też nie jest to mistrzostwo poręczności , ale o niebo lepsze niż te Hondziawy . Zanim to kupisz - pojeżdzij tym przynajmniej kilka metrów i popatrz chłodnym okiem , nie napalaj się .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym kupić swój pierwszy motocykl
Zanim to kupisz - pojeżdzij tym przynajmniej kilka metrów i popatrz chłodnym okiem , nie napalaj się .
heh to praktycznie sie wzajemnie wyklucza ja Ci za bardzo nie doradze, jednak napewno wez ze soba kogos bardziej doswiadczonego... no i powodzenia zycze:)natomiast co do modelu, to wystarczy pewnie poczytac, poszukac w internecie a znajdziesz bardzo duzo informacji na jego temat;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wytrzymały motocykl.Więcej na rynku jest modeli VT500C mają ten sam silnik co E.Moim zdaniem to bardzo udany model z tamtych lat .Nadal trzymają się w cenie ze względu na niskie spalanie i długą żywotność.Ja wad przynajmniej istotnych jak na ten rocznik nie widzę,bardzo często są w oryginalnym malowaniu.Jak na ten rocznik wyjątkowo dobrze się trzymają .A co takiego dziwnego w tej aukcji,stan?ten model tak ma.Jak Ci się podoba taki model to warto.Poza tym cena jak przebieg do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Ja wad przynajmniej istotnych jak na ten rocznik nie widzę
to policz sobie takie coś :44.ooo km : 26 lat = 1700 km rocznie !!! Wiara czyni cuda , ale ja jestem niewierzący.Moja żona robi więcej rocznie samochodem niż ten antyk ma niby naklupane na liczniku . Ale wiem , wiem , czopkami się nie jeździ tylko pucinguje cały tydzień i wyciąga w niedzielę na lans po wiosce . To tak jakoś wyjdzie 1700 km na rok .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzuce swoje 5 groszy mój Cień mial 15000 km jak go kupowałem i wszelkie papiery potwierdzające ten przebieg , rocznik 97 .Policz ile średnio robione było w ciągu roku!Te wszystkie km były przejechane za granicą przez poprzednich właścicieli .Ja w 6 miesięcy zrobiłem Aż/Tylko 4000 czyli klia lat w jeden sezon.Jak sie da sprawdz jego historie ilu wlaścicieli,papiery z serwisu itd.czasami niektórzy to przechowują i mają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to policz sobie takie coś :44.ooo km : 26 lat = 1700 km rocznie !!! Wiara czyni cuda , ale ja jestem niewierzący.Moja żona robi więcej rocznie samochodem niż ten antyk ma niby naklupane na liczniku . Ale wiem , wiem , czopkami się nie jeździ tylko pucinguje cały tydzień i wyciąga w niedzielę na lans po wiosce . To tak jakoś wyjdzie 1700 km na rok .
Pewnie przebiegiem nie ma się co sugerować,mało prawdopodobny.Może to już nawet drugi silnik ,ważne aby był w dobrym stanie,poza tym taki silnik można kupić za ok 1200zł mogę dać namiary kto takie miewa.Zależy za ile ten VT by się kupiło.A jeśli chodzi o przebiegi to ja znajomego motocyklem np.więcej zrobiłem niż on.Bo on ok.1tys.rocznie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , i po remoncie toto będzie ? gotowy do jazdy ! Misiu , takie cuda to jedynie KK opowiada a naiwni ludzie to łykają jak miśki Haribo , bez popijania .
Misiu przypadkiem kupiłem taki silnik i od Miśka z Nysy haha a jeśli chodzi o remontowanie takich silników to się to nie opłaca wiesz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda jak honda, ma jeździć i się nie psuć. Podobno Honda to Merc wśród motocykli, jeżdżę i nie powiedział bym tak o tym motocyklu. Honda może jest i solidna, ale ceny części są .......... o ho ho. Suzuki natomiast jest tańsze w częściach i dużo nie ustępuje w jakości Hondzie. Yamahą Virago 750 jeździ kumpel i sobie chwali bo jest wygodna i ma dość ostrego kopa (jak na chppera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej chwili można się nią przejechać.Na poprzednim silniku kolega stawiał ją na koło.Mówię o VT500.
to jest wg ciebie wyznacznik stanu motocykla ??? że ktoś daje na gume ?? Nie dyskutuję w takim razie dalej . Wiesz jakie padalce można na gumie stawiać ?Silnik kupiony za 1200 zł NIE JEST DOBRYM SILNIKIEM , tyle mam do powiedzenia jedynie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak ,że mi sie też te Szadołki fest podobały , ale to było 12 lat temu . Już miałem to nawet kupować , ale dostałem rundkę i mi przeszło , strasznie nieporęczny do jazdy motocykl ( jak dla mnie ) . Kupiłem wtedy Intrudera 700 , też nie jest to mistrzostwo poręczności , ale o niebo lepsze niż te Hondziawy . Zanim to kupisz - pojeżdzij tym przynajmniej kilka metrów i popatrz chłodnym okiem , nie napalaj się .
To fakt ja też po jeździe na takim sprzęcie wyleczyłem się z chopperów za ok 7000 na długi czas.Narazie zbieram dalej na mojego wymarzonego czopka, a póki co zapodałem turyste i nie żałuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.