Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Kivan ... zazwyczj startujemy okolo 17 z Tychów ale jutro mój syn ma spotkanie w nowej szkole o 16:30 i nie wiem o której się skończy ....mój nr tel to 502 086 966 ...podaj mi twój i zadzwonię do ciebie jak będę startował z Tychów i spotkamy sie na pierwszej stacji za Mikołowem po prawej stronie ... chyba Orlen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kivan ... zazwyczj startujemy okolo 17 z Tychów ale jutro mój syn ma spotkanie w nowej szkole o 16:30 i nie wiem o której się skończy ....mój nr tel to 502 086 966 ...podaj mi twój i zadzwonię do ciebie jak będę startował z Tychów i spotkamy sie na pierwszej stacji za Mikołowem po prawej stronie ... chyba Orlen

To czekam na tel ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się pojawiłem w Chudowie pierwszy raz , troszke nie wiedziałem co ze sobą zrobić do czasu jak usłyszałem rozmowę o tym jak dojechać do Tawerny w Rudzie. Także oczywiście pospieszyłem z odpowiedzią, a przy okazji poznałem kilka osób którym mam nadzieje spotkam w Tawernie jutro :) Jedną nawet widać zdecydowanie dobrze na 90 zdjęciu.

Okazuje się równiez że na 105 widać kawałeczek mojego bandziocha (niebieski po lewej stronie między straganami) :)

I na koniec postulat do fotografa - prośba o troszkę więcej naked-ów następnym razem to może się załape na fote w ruchu - bo jak to mówią 'mieć fote a nie mieć foty to już dwie foty' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaa... jestem na 224 :D.

Iiiiii... 354, 439, 446, 448(w tle w czerwonej koszulce, rozmazany to jo :D), 450, ciutek na 451, zadek na 452, 461, 462, 463, widzę się na 617.

Co do 354- lepszy mam ten drugi profil bo owiewka pełna :P.

Ha! Pierwszy przylot a tu, aż tyle fotów :D. Duma rośnie :P.

Uwielbiam najklejkę- Pokaż cycki, dam Ci ciastko :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie załapałem ...

Odpaliłem Jawę po pięciu latach (rozebrana na części pierwsze dużo drobiazgów wymienionych)

No i Pani Jawa zaraz za zjazdem na A4 stwierdziła że nie jedzie :)

Niestety ładowanie padło, po długich prośbach i wyznaniach Jawa zawiozła mnie do domu. bez świateł , kierunków i kontrolek ..

Pozdrawiam wszystkich którzy machali mi po drodze oraz motonitę którego spotkałem podczas wlewania do baku wody ognistej na BP

Mam nadzieję że w przyszły czwartek uda się dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.