Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie latanie z wami (Grenmack, Piwowarek, Mcperson)zaje.. fajne, jestem do waszej dyspozycji. Może i Eve z nami polata - zapraszam.Piwowarek dzięki za sygnał o fotkach.Dragonita dzięki za fotki moich wydziorów dwururki z wylotu i całego z lewe, prawej. A to znalazła moja córa - facet naśladuje sprzęciki

[url=
Do następnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to życzę dużo zdrowia i bezwypadkowej jazdy Panu Motocykliście ( na jakims chopperze... ) , który w Jastrzębiu Zdroju na Ul. Pszczyńskiej około 18:30 , jadąc od strony Pawłowic , wymusił pierwszeństwo zajeżdżając drogę , jadącej z naprzeciwka czerwonej VFR .Miał Pan szczęscie , że było gdzie uciec bo byłyby 2 choppery jakby przez niego przeszła ta VFR-a.Może trzeba udać się do okulisty po prostu ??!!! @##@%^%^&^@@!$#$%Przydałby się chociaż jakiś gest przepraszający z Pana strony ... A żeby było na temat to na Chudów dojechaliśmy ... dalej bez większych przygód ...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe teraz juz wiem kto szpieguje na Chudowie :D Dobra złapałaś mnie ale następnym razem też wezme aparat ( z teleobiektywem hehe) ;)http://picasaweb.google.com/113781521555500294781/Chudow0708?feat=directlink#5491624306782817874ZIBIMT01 - piekna maszynka, niestety wpadlem na krótko i sie nie trafiliśmy ale bedzie jeszcze okazja. pozdrawiamżylet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dzisiaj i ja "zlece" bo w tym roku jeszcze na Chudów nie "zlatałem" , a nie chcę zostać wykluczony z grona Prawdziwersów . Dragstar , jest tam jeszcze miejsce między skuterami ,żeby maszynerja postawić , czy lepiej wcześniej gdzieś zostawić i podjechać autem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul @ 15.07.2010 10:53może dzisiaj i ja "zlece" bo w tym roku jeszcze na Chudów nie "zlatałem" , a nie chcę zostać wykluczony z grona Prawdziwersów . Dragstar , jest tam jeszcze miejsce między skuterami ,żeby maszynerja postawić , czy lepiej wcześniej gdzieś zostawić i podjechać autem ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.