Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rpz Team


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 699
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

XI Lato Filmowe - Złoty PotokW tym roku po raz XI , organizowane jestspotkanie tzw "impreza" która trwa 3 dni , a wszystkoodbywa się nocą na błoniach pod hotelem "Kmicic" ,Jak zwykle będą spotkania z Polskimi Gwiazdami ,również występy muzyczne i to co najważniejszePROJEKCJA FILMÓW .Program Imprezy:Piątek 17 Lipca 200917:00 - Konkursy dla publiczności18:00 - Koncert muzyczny "Agata Bartolewska"19:45 - Inauguracja XI Jurajskiego Lata Filmowego20:00 - Spotkanie ze Stanisławą Celińską21:30 - PROJEKCJE FILMOWE"Kochaj i Tańcz" "17 Again""Władcy Móch. Ćmoki , czopy i mondzioły"Sobota 18 Lipca 200917:00 - Muzyczne popołudnie z Pawłem Sztompke18:00 - Koncert zespołu "Adehade"19:30 - Studnia bez dna (Konkurs picia wody na czas)20:00 - Spotkanie z Witoldem Pyrkoszem21:30 - PROJEKCJE FILMOWE"Opowieści z Narmii , Książe Kaspian""30 Dni Mroku""Slumdog , Milioner z Ulicy"Niedziela 19 Lipca 200917:00 - Otwarty konkurs wiedzy o filmie18:00 - Koncert muzyki filmowej w wykonaniu Pocztowej Orkiestry Detej w Częstochowie20:00 - Spotkanie z Dorotą Stalińską21:30 - PROJEKCJE FILMOWE"Zaczarowana""Mroczny Ryzerz"Kto się wybiera dać znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze oblookac tego kejtiema mam nadzieje ze wpadniesz jutro na chudow co ?Silje Wy bedziecie ? macie juz cos na oku w ogole ? ;/
A daj spokój, wiemy w zasadzie czego szukamy, ale nic konkretnego się nie znalazło jeszcze. Kolega ma nam jeden sprzęt w Łodzi zobaczyc, bo już nie chcemy jeździć bez sensu. W każdym razie jutro nas nie będzie, bo się będziemy dzieckiem zajmować No chyba, że będziemy mieli auto i młodego weźmiemy ze sobą haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A daj spokój, wiemy w zasadzie czego szukamy, ale nic konkretnego się nie znalazło jeszcze. Kolega ma nam jeden sprzęt w Łodzi zobaczyc, bo już nie chcemy jeździć bez sensu. W każdym razie jutro nas nie będzie, bo się będziemy dzieckiem zajmować No chyba, że będziemy mieli auto i młodego weźmiemy ze sobą haha
Dzieckiem zajmować ??Kiedyś się to nazywało "robieniem dzieci"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acordda nie ma ale jak sie mowi o seksie to dwie skundy i chopa od razu jest:] hehehe obadamy pogode czas i te sprawy i mzoe wpadne tyle ze ze mna to teraz nie jazda bo ja max jade 120:] hehe ja se teraz powolutku plumkam ale wszystki chodniki i schody moje:]
A co mi zostało Pechu ??Co se pogadam to moje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której jedziecie ? może by się wspólnie zabrać np. z katowic ?
Wlasciwie to okolo 17-18.Tylko ze pogoda cos sie znowu porypała ;/
A daj spokój, wiemy w zasadzie czego szukamy, ale nic konkretnego się nie znalazło jeszcze. Kolega ma nam jeden sprzęt w Łodzi zobaczyc, bo już nie chcemy jeździć bez sensu. W każdym razie jutro nas nie będzie, bo się będziemy dzieckiem zajmować No chyba, że będziemy mieli auto i młodego weźmiemy ze sobą haha
A czego szukacie ? Jak bedzie lało to chyba i tak rezygnujemy bo pewnie nikogo nie bedzie. No chyba ze wiecej sie puchami zabierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.