Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rpz Team


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 699
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szybkie pytanie szybka odpowiedz:] Jak jest z kurtka kombinezonem itd w ubezpieczalni chca mi dac kase za kombinezon ale mowia ze musza mi go zabrac bo placac za niego on staje sie ich wlasnoscia. tak jest musze im go oddac?
Powinienes im oddac Zawsze tak to wyglada jesli zwracaja calosc z czy bez udzialu wlasnego.
Kto leci dziś na chudów ??
Ja smigam
Weźmiesz mnie na plecak?
Jak z Tychow to mozesz sie ze mna zabrac. Jade kolo 17. Jakby co to dzwon na kom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubezpieczalni chca mi dac kase za kombinezon ale mowia ze musza mi go zabrac bo placac za niego on staje sie ich wlasnoscia. tak jest musze im go oddac?
a za skasowane moto jak dostaniesz, to też Ci je zabiorą? odszkodowanie, to odszkodowanie, a nie wykupienie uszkodzonej maszyny, odzierzychyba, że zniszczą ten kombinezon komisyjnie, zeby się nie nadawał do dalszego noszenia z powodu 'wytarcia wierzchniej jego warstwy w wyniku kontaktu z nawierzchnią drogi', bo de facto możesz w nim dalej latać
Kudłatyy tylko namaluj szczegółowo tą mapę bo nasze trzy piękne blondi poradzą nie dojechać na miejsce
spoko maroko poradzą sobie na pewno, w końcu zaradne są P.S.jakby ktoś był przede mną w Fantomie, to wchodząc na salę kręcicie w lewo i patrząc na bar dajecie pierwsze wejście w lewo i w rogu jest stolik dla nas, rezerwacja od 19.00! na spokojnie nie gonić na złamanie karku, alkoholu w lokalu starczy, czynne do 2.00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za skasowane moto jak dostaniesz, to też Ci je zabiorą? odszkodowanie, to odszkodowanie, a nie wykupienie uszkodzonej maszyny, odzierzychyba, że zniszczą ten kombinezon komisyjnie, zeby się nie nadawał do dalszego noszenia z powodu 'wytarcia wierzchniej jego warstwy w wyniku kontaktu z nawierzchnią drogi', bo de facto możesz w nim dalej latać
Dokladnie tak jest.Jak ubezpieczalnia wyplaca kase za skasowane moto czy auto pojazd musi zostac zezlomowany i musisz miec na to potwierdzenie. Potem nawet jesli ktos ze zlomu go sprzeda to juz nie ma prawa rejestracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jest.Jak ubezpieczalnia wyplaca kase za skasowane moto czy auto pojazd musi zostac zezlomowany
chyba przy totalnej kasacji, bo jak jest szkoda całkowita, to nikt tego nie wymaga ale to rozmowa w innym dzialeNo spin, nie pinkol. dzioiłcha jest dorosła i robi co chce buhehehe, czyli z nami będzie się bawiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak liczyłem że za niedługo to będzie garstka RPZ-u bez przygody w tym roku więc pilnuje się podwójnie ;)
Juz jak ja sie wypinkolilem to juz automatycznie wtedy RPZ stracil 75% wartości:]Jezeli chodzi o Fantoma to wpadne na 70% ale jak cos to ze swoja druga brzydka połową i na jeden soczek:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już w domu... troszkę wcześnie, ale imprezka była jak zwykle przednia oczywiście byłoby nudno bez Pecha (jeszcze mnie brzuch boli ze śmiechu)a ci zakochani... bleee... hahaha pozdrawiam wszystkich i do rychłego zobaczenia!edit: chciałam sprostować że jest 22:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.