Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzień Dziecka 2010 - Zagłębie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapewne pod koniec Kwietnia zrobimy jakieś spotkanie z klubami i organizatorami, oczywiście chętnie zapraszamy do współpracy więcej szczegółów u Soprano i Adrianny :)Wyślij na PW jakiś namiar na siebie :) żeby można było się dogadać :)Napisałem do motocyklisty z Ambulansu z Katowic zobaczymy co da się zrobić :) w sprawie obstawy :)jak wyczytałem z ich strony to chyba nie powinno być problemu zobaczymy co napiszeEwa trzeba będzie pismo do nich przygotować www.ambulans.info.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie z klubami motocyklowymi zainteresowanymi pomocą jest umówione wstępnie już na wtorek, czekam teraz na potwierdzenie bo są bardzo zajęci kongresem w sobotę.Pismo o ambulans napiszę jak tylko dostanę cynk, że potrzebne.Wczoraj byłam w Dąbrowie G. tamtejszy DD jest podzielony i na miejscu jest 10 dzieci ale prezenty musimy przygotować dla 33 bo im DD dostarczy.Dzisiaj odwiedziłam DD w Sarnowie i oni też czekają na nas z otwartymi rękoma tam na miejscu będzie 50 dzieci a dowiozą z innej placówki, która również do nich należy jeszcze około 30 dzieci więc razem będzie około 80.Yogi pokaz straży pożarnej jest uzgodniony, chcą i trzeba załatwiać. Czekam na info.Na razie tyle zadzwonię jeszcze do naszego kolegi bicykla i będę na bieżąco informowała jak idą sprawy roznoszonych pisemek o sponsoring, czekam też na info co załatwił Marek. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Miśki, co tu taka cisza. Jestem po rozmowie telefonicznej w Wydziałem Ruchu Drogowego w Sosnowcu. Są bardzo zainteresowani naszą imprezą. W Środe jadę na rozmowę do Komendy. Wstępnie ustaliliśmy co jest potrzebne aby przejazd był legalny. Policja dołoży wszelkich starań aby nam jak najbardziej pomóc. Jest ogromna szansa na to, że będziemy mieli asystę Policji na Motocyklach. Po rozmowie w środę napisze Wam więcej szczegółów. Najważniejsze, że nie zostaliśmy zbyci tylko bardzo miło odebrani przez WRD Sosnowiec.Tutaj macie Trase przejazdu podczas odwiedzin DD w Sosnowcu.http://maps.google.pl/map...5,0.077162&z=14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam propozycje co do płyty: 1.zlicytujmy ją na allegro- tylko jak to zrobić to nie wiem niestety. 2.możemy również zlicytować ją na naszym forum ale teraz jak sami widzicie straszna kicha się zrobiła i wszyscy Ci co proponowali pomoc zamilkli o co jestem baaaardzo zła. 3.możemy ją zlicytować na koniec imprezy w DD na ul. Koszalińskiej a kasę przekazać kierowniczce na dofinansowanie przebudowy bo troszkę kasy im jeszcze brakuje (sponsor uznał, że muszą mieć jakiś wkład własny).Marku jeśli potrzebujesz mapki wyślę Ci na emaila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, linka puśćcie do naszego tematu w aukcji, będziemy bardziej wiarygodni :))albo nawet cegiełkę czy coś tam walnąć, niech leci ! :) MAPKA PRZEJAZDU !Plan Trasy przejazdu.Miejsce spotkania parking przy Hali Sportowej Zagórze (Dorian) ul. Braci Mieroszewskich- skręt w prawo ulice Blachnickiego (skrzyżowanie Orion)- skręt w lewo w ulice 3 Maja – dojazd do Centrum Sosnowca.- skręt w prawo w ulice Piłsudskiego- skręt w prawo w ulice Mireckiego-skręt w prawo w ulice Niepodległości - skręt w lewo w ulice Piwnika Ponurego ( postój w Domu Dziecka)- skręt w prawo w ulice Lotników - skręt w lewo w ulice Grota- Roweckiego - skręt w prawo w ulice Gospodarczą- skręt w prawo w ulice Suchą (postój w Domu Dziecka)- skręt w prawo w ulice Kasztanową- skręt w lewo w ulice Czeladzką- skręt w prawo w ulice Będzińską- skręt w prawo w ulice Narutowicza- skręt w lewo w ulice Andersa- skręt w lewo w ulice 11-ego Listopada-skręt w prawo w ulice Rydza Śmigłego- skręt w lewo w ulice Paderewskiego- skręt w lewo w ulice Koszalińską (Festyn pod Domem Dziecka)mapapogladowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!Można już kupować cegiełki w PITSTOPIE.Właściciel zaoferował nam również wypożyczenie quadów do wożenia dzieci :) na pikniku w DD na ul. Koszalińskiej.Pisma o legalny przejazd i obstawę medyczną i policyjną złożone.NADAL CZEKAMY NA WASZĄ POMOC FINANSOWĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.