Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzień Dziecka 2010 - Zagłębie


Rekomendowane odpowiedzi

Kinga ja nie widziałam wcześniej propozycji dla zagłębiaków do wspólpracy (mikołaje) a jak pytaliśmy o możliwość włączenia zagłębia do imprezy mikołajowej to odpowiedź była jedna "nie da się" nam się jakoś udało i myślę, że śląsk zawsze patrzy na zagłębie niezbyt przychylnym okiem więc sami sobie radzimy jak umiemy a nasza impreza będzie pierwsza a nie druga bo jest wcześniej. My też trzymamy kciuki za Twoją imprezę bo wszystko co jest robione dla dzieci powinno się zawsze udać......narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kinga, naprawdę serdecznie dziękujemy za nagłe zainteresowanie naszymi działaniami.Fajnie , że dzieciaki zostały zaproszone,super, ale z tego co widzę na temat placówki na ulicy Jasnej niewiele wiesz.Nie wiem czy cie dobrze zrozumialem, ale nam nie zalezy na rozgłosie kto to organizował, nam zalezy na tym zeby ludzie inaczej na nas patrzeli jako motocyklistów, którzy robia tez cos pożytecznego dla społeczenstwa w tym m.in dla dzieciaków z DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję wszystkich Jestem już po rozmowach w domach dziecka w sosnowcu, które są zainteresowane naszą akcją udało mi się wkręcić nawet na ogólne spotkanie wszystkich kierowników domów dziecka w sosnowcu więc będę miała okazję przekazać naszą propozycję i zorientować się co i DD proponują i jak widzą całą akcję, moim zdaniem moglibyśmy połączyć całość w jakąś opracowaną trasę i zakończyć w DD, w którym byliśmy na mikołaja jakąś imprezą rodzinną bo właśnie dowiedziałam się, że 30 maja to Swiatowy dzień rodzicielstwa czy jakoś tak i pięknie się wstrzeliliśmy z naszą akcją, może przyjedziecie ze swoimi dziećmi (oczywiście Ci którzy mają swoje, no mogą być i pożyczone ) Chcę też wiedzieć czy angażujemy urzędy miejskie do wspólpracy (ja bym je włączyła do akcji jeśli będą chciały) no i wogóle ludziska szukajcie firm, które mogłyby nam pomóc finansowo lub rzeczowo bo interesuje nas każda pomoc.Zostało nam jeszcze skontaktować się z DD w Sarnowie.I to by było narazie na tyle jak coś będę wiedziała to zaraz napiszę.Lewa w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden dzieciak (chyba) nie podziękuję Wam na tym forum z jasnych przyczyn, ale musze powiedzieć, że jako motocyklista a i wolontariusz domu dziecka (moja żona pracuje w domu dziecka) serdecznie dziekuję wszystkim, którzy się angazuja w jaką kolwiek akcję dla dzieciaków, może cięzko im sie wyrazić w trakcie akcji, lub zaraz po niej, ale te dzieciaki maja naprawde zrąbana psychikę, lecz gdy ochłoną to długo jeszcze wspominają co ich dobrego spotkało od "motorzystów". i nie ma tu znaczenia czy motor w paski ciapki, czeski czy japoński, kolorowy czy zielony. wielu z nas ma swoje dzieciaki i wie, że usmiech dziecka nawet jesli jest obce dziecko jest najwięszką zapłatą. z własnego doświadzczenia, wiem,że nawet najtwardsi miękną a nawet zapłaczą, wielki szacun dla wszystkich zaangażowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden dzieciak (chyba) nie podziękuję Wam na tym forum z jasnych przyczyn, ale musze powiedzieć, że jako motocyklista a i wolontariusz domu dziecka (moja żona pracuje w domu dziecka) serdecznie dziekuję wszystkim, którzy się angazuja w jaką kolwiek akcję dla dzieciaków, może cięzko im sie wyrazić w trakcie akcji, lub zaraz po niej, ale te dzieciaki maja naprawde zrąbana psychikę, lecz gdy ochłoną to długo jeszcze wspominają co ich dobrego spotkało od "motorzystów". i nie ma tu znaczenia czy motor w paski ciapki, czeski czy japoński, kolorowy czy zielony. wielu z nas ma swoje dzieciaki i wie, że usmiech dziecka nawet jesli jest obce dziecko jest najwięszką zapłatą. z własnego doświadzczenia, wiem,że nawet najtwardsi miękną a nawet zapłaczą, wielki szacun dla wszystkich zaangażowanych.
Wiemy o tym i dlatego jeszcze bardziej nas to motywuje do działania... Powodzenia i czekam na osoby ,które w imię tej idei dołączą się do Akcji w "Spodku"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną jeszcze nie. Kinga, proszę o niezaśmiecanie tematu swoimi poematami, ciężko będzie potem komuś cokolwiek znaleźć konkretnego w masie spamu.
spamem nazywasz moje poparcie Waszej Akcji ? A tak dla tych co czuja sie tak zapomnieni przeze mniehttp://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=29128 jest tam czarno na białym data marzec 2009 i sa wyszczególnione wszystkie DD co wtedy znalazłam na necie - nawet prosiłam o ich sprawdzenie bo zmienia sie wszystko w miare upływu czasu a net nie pokazuje na bieżąco... Nie spamuje tylko nadal zapraszam do WSPÓŁPRACY... Nadal powodzenia i nadal czekam na zgłoszenie sie eskorty do WASZYCH DD na dzień 5-ego czerwca... W temacie Akcji "Dzień Dziecka -Śląsk" wklejam już uaktualnioną listę DD na całym Śląsku - choc nadal nie mam pewnosci czy to wszystkie... nadal jak w marcu 2009r prosze o potwierdzeni czy to wszystkie.....tylko znowu sie nie obraźcie a tak na boku - w poscie 28 w moim temacie napisałąm ,ze trzeba pomóc DD na Ponurego potrzebuja pomocy fachowej i materiału do remaontu - może dacie radę bo wszak mozecie pa i lewa w górę i bardziej luz - wszak jestesmy rodziną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE te nasze Domy Dziecka potrzebują i biorą wszystko co damy i czekają na nas niecierpliwie tak głośnym echem w sosnowcu odbiła się nasza akcja mikołajowa.Byłam dzisiaj na spotkaniu wszystkich kierowników DD są bardzo chętni do wspólpracy wstępnie ustaliłyśmy kolejność odwiedzin bo 3 domy są w bliskiej odległości od siebie w dzielnicy pogoń 1 dom jest na Zagórzu i tam myślę dobrze byłoby zakończyć akcję dużym piknikiem rodzinnym. Umówiła się, że jedna z pań skontaktuje się z kierowcami zabytkowych samochodów i poda moje namiary więc w paradzie i konwoju pojechałyby również takie cudeńka.DD małego dziecka musimy obstawić tylko 3/4 motocyklami plus jedno zabytkowe autko i jedno przewożące prezenty aby nie wystraszyć dzieci bo są tam dzieci od miesiąca do niespełna 4 latek ale maluszki zwłaszcza te większe chętnie obejża i posiedzą na naszych cudeńkach Oprócz tego w DD małego dziecka wezmą każdą ilość wody mineralnej, którą niemowlaki potrzebują do mieszanek mlecznych i każdą ilość pieluch i chysteczek nawilżonych.DD na Koszalińskiej ma braki w finansach na przebudowę i oczekuje pilnie jakichś propozycji pomocy.To narazie tyle mam kontakt bezposredni z kierownikami, mają się zastanowić co chcą od nas ale jak pisałam biorą wszystko co nam się uda załatwić. Czekam na kontakt od Was i propozycje co już udało się załatwić piszcie na pw podam numer telefonu.Lewa w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO DO PRACY!!!!!!!!Mamy już konto w banku, podaję numer i liczę na Waszą chojność Nazywamy się na czas akcji "Dawcy Uśmiechu" nasza nazwa brzmi trochę przewrotnie ale mam nadzieję, że Wam się podoba Nr konta:Dawcy UśmiechuDąbrowa Górnicza09 1160 2202 0000 0001 5917 3762bank Millennium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.