Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzień Dziecka 2010 - Zagłębie


Rekomendowane odpowiedzi

Czekamy na info.UWAGA!!!DD na ul. Koszalińskiej ma ogromne kłopoty grozi im zamknięcie placówki przez sanepid. Potrzebują 30 tysięcy zł na przebudowę lub robocizna+materiał. Sprawa bardzo pilna, już szukamy ale może ktoś jeszcze zna firmy, które by pomogły. podaję mój nr telefonu i czekam na wiadomości 600 929 410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To tak dzwoniłem do TVS-u pani poprosiła bym przesłał na maila wszystkie dane potrzebne :D i ona przekaże jakiemuś reporterowi który się z Ewą skontaktuje :) (za jej pozwoleniem wrzuciłem jej namiary), oczywiście jak coś przyjdzie na mojego maila napisze :) zobaczymy czy się odezwią :)Napisałem też o patronacie medialnym ale to zobaczymydo listy firm dorzucić Koksownie Przyjaźń - jak będę w środe w pracy dowiem się co i jak bo dziś prezesi byli zajęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do koszalińskiej, żeby cokolwiek podziałać musimy znać zakres robót, co jest do zrobienia jak maja jakiś kosztorys - to byłby pomocny konkrety by móc działać dalej. Bo nawet jak pójdziemy do firm budowlanych - to pierwsze pytanie co trzeba (oprócz pieniędzy) czasem łatwiej wydębić jakiś towar niż kasę.Jak nie mają kosztorysu to najwyżej trza tam pojechać i zobaczyć co do zrobienia jest i wyrysować wszystko samemu - firmy pomogą tylko trza z konkretami jechać. :)można spróbować PSBAtut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałam to są prace związane z kafelkowaniem ale jeszcze jutro doprecyzuję wiadomości, na razie rozmawiamy z dwoma firmami związanymi z budowlanką i będę na bieżąco informować co udało nam się załatwić. No i spróbujemy uderzać jak się nic nie da zrobić do tych proponowanych firm.DVD najlepiej będzie zlicytować na allegro chyba, że jest na naszym forum ktoś kto już jest zdecydowany kupić to sprzedamy, tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super z ta płytą, ale ludzie na allegro nas nie będą znać, poczekajmy jak załatwie jeszcze jedną sprawę i może będę mieć miejsce na licytację :DJatromb z autografami czy bez ? :) A powiedzcie mi kto ma znajomego budowlańca?Żeby ewentualnie pomógł nam to wycenić i oszacować koszty?Sami wątpie żebyśmy dali radę, no chyba że ktoś z nas jakimś budowlańcem choćby z wykształcenia jest ? ;)Ja spróbuję PSB w Strzemieszycach :) na początku przyszłego tygodnia podjadę rekreacyjnie na rowerku : ))I zahaczę jeszcze jedną hurtownię w Sosnowcu - kazimierzu po drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już wiem co trzeba zrobić w DD na koszalińskiej jest to przedzielenie jadalni i utworzenie aneksu kuchennego no i położenie paneli, płytek itp.i kosztorys już mają, ale jestem w fazie rozmów z jedną firmą i będę dzisiaj lub w poniedziałek wiedziała co sie da zrobić może mamy szczęście i się uda. Trzymajcie kciuki.A co do szkół można popytać dyrektorów ale wiem, że nie są zbyt chętni na takie zbiórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już wiem co trzeba zrobić w DD na koszalińskiej jest to przedzielenie jadalni i utworzenie aneksu kuchennego no i położenie paneli, płytek itp.i kosztorys już mają, ale jestem w fazie rozmów z jedną firmą i będę dzisiaj lub w poniedziałek wiedziała co sie da zrobić może mamy szczęście i się uda. Trzymajcie kciuki.A co do szkół można popytać dyrektorów ale wiem, że nie są zbyt chętni na takie zbiórki.
Trzymamy kciuki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to suuuuuper teraz tylko musi pójść za ładną kaskę - dla dzieci.A ja umówiłam się z facetem z firmy budowlanej na spotkanie z panią kierowniczką DD na koszalińskiej w poniedziałek, jak będą ustalenia to dam znać ale trzeba się jeszcze rozglądać za hurtownią z materiałami budowlanymi bo nie wiem czy dostaniemy tylko robociznę czy fuuul wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszalińska uratowana, firma budowlana zgodziła się pomóc i teraz już sami będą się ze sobą kontaktować, nie podam nazwy firmy bo zostałam poproszona o dyskrecję ale bardzo się cieszę, że tak wyszło no i co do pieniędzy muszą jeszcze troszkę dozbierać ale to już o wiele,wiele mniejszą kwotę i na razie temat można zamknąć.Nadal zbieramy jednak pieniążki na naszą akcję, rozmawiałam z osobą z klubu BMW i umieszczę info o naszej akcji na ich forum może coś nam się uda załatwić mam też obiecaną pomoc w załatwieniu kogoś z Dziennika Zachodniego i TVS trzymajmy kciuki bo raz już się udało może i tym razem się też uda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A trzeba, trzeba. Rozmawiałam z osobą z klubu BMW i umieszczę info o naszej akcji na ich forum może coś nam się uda załatwić mam też obiecaną pomoc w załatwieniu kogoś z Dziennika Zachodniego i TVS trzymajmy kciuki bo raz już się udało może i tym razem się też uda :DW środę jadę do Dąbrowy Górniczej na ul.Jasną do DD na rozmowy bo są zainteresowani naszą akcją iw czwartek do Sarnowa tam również są bardzo chętni nas gościć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.