Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzień Dziecka 2010 - Zagłębie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

LUDZIE te nasze Domy Dziecka potrzebują i biorą wszystko co damy i czekają na nas niecierpliwie tak głośnym echem w sosnowcu odbiła się nasza akcja mikołajowa.Byłam dzisiaj na spotkaniu wszystkich kierowników DD są bardzo chętni do wspólpracy wstępnie ustaliłyśmy kolejność odwiedzin bo 3 domy są w bliskiej odległości od siebie w dzielnicy pogoń 1 dom jest na Zagórzu i tam myślę dobrze byłoby zakończyć akcję dużym piknikiem rodzinnym. Umówiła się, że jedna z pań skontaktuje się z kierowcami zabytkowych samochodów i poda moje namiary więc w paradzie i konwoju pojechałyby również takie cudeńka.DD małego dziecka musimy obstawić tylko 3/4 motocyklami plus jedno zabytkowe autko i jedno przewożące prezenty aby nie wystraszyć dzieci bo są tam dzieci od miesiąca do niespełna 4 latek ale maluszki zwłaszcza te większe chętnie obejża i posiedzą na naszych cudeńkach Oprócz tego w DD małego dziecka wezmą każdą ilość wody mineralnej, którą niemowlaki potrzebują do mieszanek mlecznych i każdą ilość pieluch i chysteczek nawilżonych.DD na Koszalińskiej ma braki w finansach na przebudowę i oczekuje pilnie jakichś propozycji pomocy.To narazie tyle mam kontakt bezposredni z kierownikami, mają się zastanowić co chcą od nas ale jak pisałam biorą wszystko co nam się uda załatwić. Czekam na kontakt od Was i propozycje co już udało się załatwić piszcie na pw podam numer telefonu.Lewa w górę
Tego potrzebują wszystkie DD - gdziekolwiek są... może nareszcie poprzez nasze Akcje ludzie zrozumieją ,że te dzieci nie trafiły tam za karę za swoje czyny... bo szlag mnie trafia gdy apelując o pomoc dla nich słyszę ,ze przecież to z rodzin patologicznych. ( samo słowo patologia doprowadza mnie do szału ) .. a jeszcze bardziej mnie ... jak słyszę "opinie " jaki to tam mają dobrobyt... Często bywam w DD a nawet siorka mojego kumpla z podstawówki ma DD Rodzinny ( mój pełen podziw dla takich ludzi ) ,więc wiem co jest prawdą... Gdy obdzwaniałam ponad 80 DD z woj .śląskiego w trakcie przygotowań listy do przywiezienia dzieci do "Spodka" - wiele nasłuchałam się jakie to są potrzeby Trzy dni ślęczałam na telefonie ...ale to co usłyszałam siedzieć będzie latami. w moim sercu... Dlatego gdy ogłosiliście ,ze jedziecie do nich przed "Spodkiem " ucieszyłam sie ,ze coraz więcej dostaną - a to ,ze może po chamsku sie może i nap..am w temat to tylko dlatego abyście rozmawiając z nimi zapytali ich o ich potrzeby... bo sami nic nie powiedzą... Kiedyś rozmawiałam z pewna dyrektorką i ona wprost powiedziała ,ze ludzie wola "umyć ręce " od tego problemu bo niby ich to nie dotyczy... Że to obowiązek państwa łożyć tyle aby dzieciakom nic nie brakowało... Tylko czy te dzieci maja cierpieć przez głupotę innych czy okradanie kraju przez innych?... Kiedyś ktoś się oburzył gdy powiedziałam o czym marzyły dorastające dziewczynki w danym DD... o kosmetykach...nie drogich ... ale żeby mieć swoje ...własne...Nie wspomnę już o problemie "co miesięcznym " tych dziewczyn... jakże chciałyby mieć coś bardziej 'ludzkiego"...wiecie o co mi chodzi? Dlatego uparłam się na dużą Akcję ogólnowojewódzką -taka aby było głosno na cały świat... nie dla sławy...ale ,zeby wszyscy usłyszeli o potrzebach i tragedii tych dzieci ... Powodzenia Kochani- oby udało Wam sie im pomóc jak najwięcej Pomyślcie o stałej pomocy... rozmawiając o Akcji "Dzień Dziecka -Śląsk " z każdym urzędnikiem tłumaczę ,że główną motywacją tej Akcji jest trudna sytuacja DD i nasza chęć pomocy i zaapelowanie do ludzi aby tez pomyśleli o tym czy mogą pomóc... ze przewodnim apelem tej Akcji ( i Mikołajów ) jest znalezienie zakładów pracy ,które są blisko danego DD coby wzieły pod opiekę tą placówkę... właśnie jestem w trakcie takich negocjacji z kopalnia co jest blisko danego DD aby została patronem tego DD...Wiem -zaraz odezwą sie niektórzy ,ze zakłady pracy tez maja krucho...ale nie sztuka mieć i dać ... Pa i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja apeluje do Piotrka Dudka o wsparcie naszej akcji przez klub VC z Dąbrowy
wiesz co z tego co wiem to można by bylo pogadac jeszcze z Draco i Faithles pewnie chętnie się przyłączą, można z nimi pogadać w niedziele 10 kwietnia jak bęszie motoserce bo w 3 kluby to organizują więc możnaby z ich wodzami bezpośrednio pogadać, W zeszłym roku byłem z Draco w DD w sarnowie imówili tam że chcą pojechać na dzień dziecka więc może dołączą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KINGO MY WIEMY JUŻ CZEGO CHCĄ W NASZYCH DOMACH DZIECKA BO OSOBIŚCIE PYTAŁAM!!!! I proszę abyś zrozumiała, że my sobie radzimy i jeżeli zechcemy jakichś rad to Cię sami zapytamy więc teraz zostaw już nas samych z naszym tematem i wątkiem na tym forum.Ja kontaktowałam się już z VC1978 z dąbrowy górniczej i czekam co uradzą jeśli macie jakieś kontakty albo uda mi sie tutaj namierzyć kogoś z tych klubów to zaraz napiszę i oczywiście wybieram się na motoserce więc jeśli wcześniej nie uda nam się namierzyć nikogo z tych klubów to podejdę i popytam może włączą się do akcji.Na razie liczymy na pomoc WSZYSTKICH bez względu czy to motocykliści czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku dziękuję do Faithlesów również już napisałam. Informuję również, że nieformalna ale bardzo prężna grupa GŚ, w której i ja jestem obiecała wsparcie Spełniam prośbę i podaję jakie domy dziecka na dzień dzisiejszy mamy już umówione:SOSNOWIEC:ul. Piwnika Ponurego - 37 dzieciul. Szczecińska - 36 dzieci i liczba może ulec zmianie bo jest duża migracja no i kurna są to malutkie dzieci od niemowlaczka do 3-4 latekul. Sucha - 40 dzieciul. Koszalińska - 26 dzieciSARNÓW:Czekam na info od Klubu VC co robimy, będę wiedziała więcej może około czwartku.DĄBROWA GÓRNICZA:ul. Jasna - nie byłam i niewiem jak się sprawa przedstawia planuję udać się tam po świętach chyba, że ktoś ma bliżej i odwiedzi ten Dom Dziecka w takim razie czekałabym tylko na info co i jak.Mam nadzieję, że uda nam się uzbierać odpowiednią ilość kasy no i potwierdźcie czy mamy odwiedzać te wszystkie DD bo ja sobie na razie troszkę pozwalam rządzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku trzymaj rękę na pulsie jak spłodzimy pisemka zaraz je podeślemy.Legalizacja rozpoczęta, musimy jeszcze załatwić legalny czyli potwierdzony na papierku przejazd parady i oczywiście obstawę policji jeśli ktoś może to szybko nam załatwić to zapraszam do pomocy jeśli nie sama najpierw podzwonię i może już po świętach spróbuję wszystko jakoś ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie jak najbardziej potrzebne bo my z Adrianną,Brosikiem i Mrową66 wszystkiemu nie podołamy.Na dodatek z legalnym przejazdem będzie dużo zachodu bo jak się dowiadywałam to trzeba załatwić zgodę Prezydenta Miasta Sosnowca (tutaj będzie największy przejazd) jeśli obejmiemy DD w Dąbrowie G. i Sarnowie to tam też trzeba będzie załatwiać lelgalny przejazd jeśli kolumna z moto przekroczy 10 motocykli. Dopiero mając zgodę prezydenta trzeba się udać do komendanta komendy głównej i tam załatwiać obstawę policji tyle się dowiedziałam od znajomego ale jak to ma wyglądać naprawdę to dopiero będę dzwoniła.Do tego jeszcze trzeba zapewnić nam przynajmniej 2 karetki i to podobno za darmo można załatwić w PCK ale muszę się dowiedzieć gdzie to się załatwia.Co do pisemek do sponsorów to będę je musiała Wam wręczać osobiście albo przez Adriannę bo aby wyglądały poważnie muszą być z oryginalnym podpisem. Więc proszę dawać znać komu mamy takie pisma przygotować.Marku dzięki za przelewik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie co do karetek to można by było załatwić motocykl z Katowic powinni się zgodzić i jak pamiętam motomikołaje to nie trzeba tyle karetek wystarczy moto i będzie git ale może się przepisy zmieniłyhttp://ambulans.info.pl/Warto by z nimi pogadać może przyjadą :)A ma bieżąco piszmy stan naszego konta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt F może nam odpaść, ale to jeszcze kwestia dogadania :)Dam znac jak ustalę to co załatawiam, nie zapeszam póki co.Punkt B także odpada, gdyż jest to Dom Małego Dziecka i za wiele motocykli wystraszy tylko niepotrzebnie te maluchy, tam po rozmowach Soprano z Dyrektorkami zdecydowane zostało wysłać delegację :)Jako, że mamy załatwione wszystkie papierki to wrzucam formę cegiełki, która na pewno każdy kto wpłaci pieniążki dostanie oraz szczegóły, które Soprano podawała wcześniej, ale teraz już tak na oficjalnie : Komitet "DAWCY UŚMIECHU " Dąbrowa Górnicza 09 1160 2202 0000 0001 5917 3762 bank MillenniumCegiełka - po świętach zaczniemy uderzać do miejsc, w których mogłaby być sprzedawana, jeśli znacie jakieś oprócz sklepów i CFC to uderzać na PW proszę :)projekt1w.jpgPismo o finansowanie, powiem tak, z podpisem będzie na pewno bardziej wiarygodne, ale jeśli ktoś nie ma możliwości bądź czasu, się z którymś z Nas spotkać to zawozić tak. ;)(załączniki zdaje się, jeszcze nie działają..)LINKSmacznego jajka Moi Drodzy i mokrego dyngusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.