Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzień Dziecka 2010 - Zagłębie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kochani - na dzień 5-ego czerwca dzieciaki z całego Śląska są zaproszone do "Spodka" -są to dzieci również z Dąbrowy Górniczej i okolic . Akcja obejmuje 79 Domów Dziecka . Proponuję Wam dołączenie się do tej Akcji ... Wejdźcie na temat Akcja Dzień Dziecka -Śląsk... Buziale i lewa w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i fajnie ale w DG nie ma domów dziecka więc jakim cudem dzieciaki z DG są tam zaproszone ? czyżby napisane byle by się dołączyć ?Czy w takim razie wspomniane będzie o o integracji zagłębiowskich motocyklistów ze śląskimi czy zaistnieje drobne uogólnienie że zorganizowali to wszystko śląscy motonici ?Czy coś przeszkadza że My (zagłębiowscy motocykliści) odwiedzimy dzieciaki z Zagłębia tydzień przed Waszym Spodkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i fajnie ale w DG nie ma domów dziecka więc jakim cudem dzieciaki z DG są tam zaproszone ? czyżby napisane byle by się dołączyć ?Czy w takim razie wspomniane będzie o o integracji zagłębiowskich motocyklistów ze śląskimi czy zaistnieje drobne uogólnienie że zorganizowali to wszystko śląscy motonici ?Czy coś przeszkadza że My (zagłębiowscy motocykliści) odwiedzimy dzieciaki z Zagłębia tydzień przed Waszym Spodkiem ?
ROBIMY TO I BASTA TO MA BYC ZNOWU NASZA AKCJA ZAGŁĘBIE DLA DZIECI!!!!!!DAMY RADE Z WAMIPOMOZECIE????
jasne myśleliście o terminie???może 30 maj to niedzielabo 1 jest we wtorek
Dwa lata temu juz wkleiłam liste DD w temacie Dzień Dziecka a Dziale Dzłalnośc Forum - i czekałam na Wasze propozycje - ponieważ były raczej znikome - i nic przez te dwa lata nie zrobiliśmy razem - majac (jak zwykle przypadkowo ) szansę na rozkręcenie tego w tym roku - nie czekajac już na to by w końcu ktos sie przyłaczył -podjęłam sama przygotowania do Akcji.Prosiłam tych co sa blisko by sprawdzili czy dane DD istnieją - bo opierałam się na spisie DD na necie. Teraz dzwoniac do DD , których nie umiałam zlokalizowac na mapie -znowu wg neta- od Policji z danego terenu dowiaduję sie czsami iz faktycznie danej Placówki juz nie ma .Jak na razie do DD w Dabrowie Górniczej nie dzwoniłąm ale wg neta jest takowy na ul.Jasnej Sorki ,że nie od razu mam wiadomosci o tym ale dopiero od tygodnia mam udostepnione biuro dla organizowania Dnia Dziecka - w tym i telefon. Kochani - jasne ,ze 30 maja dzieciaki moga mieć druga impre ...wszak mają w swoim za...ym zyciu nie wiele takich chwil.. jestem jak najbardziej za .. Gdybym mogła to bym im robiła co tydzień dla nich imprezy ...ale cóż - i tak dobrze ,ze wogóle mi wychodzi to co robię...Ja tylko Was zapraszam do "Spodka" i to jako współorganizatorów... Zapytaliscie czy byłoby coś o Was ? Spoko -wszyscy co wejda jako współorganizatorzy będą wymienieni ... Czy to bedzie krótka lista czy długa - cóż zobaczymy przed sama imprezą... Chociaz fakt - na samej imprezie nie będę wymieniac listy wszystkich DD - bo to jest 80 DD -wiec wyczytanie ich - współorganizatorów oraz Sponsorów i Darczyńców zajełoby mnóstwo czasu - a te dzieciaki przyjada by przezyć zabawe a nie słuchac jak ktos przemawia Prasa ,media i telewizja zrobią to za mnie Jak ktoś chce -to niech da znać czy wchodzi w to - potrzebni mi sa ludzie do opieki tych dzieci w 'Spodku " ( oprócz opiekunów z DD - aby dzieciaki sie nie pogubiły ) ,potrzebne sa motory do eskorty środków transportu z poszczególnych DD ( uzgadniam z poszczególnymi Policjami aby choc do granic miasta eskortowały ich - jak na razie ci z którymi rozmwiałam -nie odmawiają ). Kochani drugiej takiej imprezy moze już nie zrobię - nie co dzień ma sie propozycję darmowego telefonu i biura a nie wiem czy po imprezie nadal tam będę Tu na miejscu mam juz sztab ludzi z róznych Stowarzyszeń i Fundacji ale potrzebni mi sa ludzie z zewnatrz - czyli WY ... Trzymam kciuki za Waszą imprę - bo wszak zawsze trzymam kciuki za imprezy ,które robicie Zima trzyma jeszcze wiec na koniec dodaję tylko ... narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.