Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak Przezimować Towarzysko ? (rpz)


Rekomendowane odpowiedzi

to może do Fantoma w Bytomiu się wybierzemy i zrobimy porządne spotkanie w duzej grupie, choć chętnie powtórzyłbym pierwsze 'nasze' spotknie hihia dzoś w redroute obecny!
no ja jestem za Fantomem za tydzień
Dzięki wszystkim za przybycie. Fajnie było ale się skończyło. Łeb boli a tu piłka z kumplami zaraz. Pozdrowienia dla wszystkich z Tarnowskich Gór.
no dzięki Cobra, że tym razem Ty sie wszystkim zająłeś i że w końcu z nami normalnie zaimprezowałeś, było fajnie, knajpa nietuzinkowa - naprawde fajna Pioter czekamy na foty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co ma być zjedzona, bardzo dobra była, kudłaty ty nie jadłeś ? coś cię chyba ominęło bo zajęty ustalaniem wesela byłeś pozdrawiam i do następnego razu.
Ano, nie zajęty tylko zaślepiony , do tego jeszcze mu PIOTER lampą błysnął i po chopie. Nie pojodł , nie popiół , nic nie pamięto. Na zdrowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo kudłaty zespól to Coma
ileż to myślenia było, a taka prosta odpowiedź a mnie chodziło o Lipali
nie zajęty tylko zaślepiony , do tego jeszcze mu PIOTER lampą błysnął i po chopie. Nie pojodł , nie popiół , nic nie pamięto.
nie zaślepiony, tylko i do tego a na pewno co nie przeszkadzało w tych dwu pierwszych sprawachno i wszystko dobrze pamiętam! ma być pierścionek, ślub, motocykl i jacht nie wiem skąd na to wezmę do następnego pijoki wstrętne ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ileż to myślenia było, a taka prosta odpowiedź a mnie chodziło o Lipali nie zaślepiony, tylko i do tego a na pewno co nie przeszkadzało w tych dwu pierwszych sprawachno i wszystko dobrze pamiętam! ma być pierścionek, ślub, motocykl i jacht nie wiem skąd na to wezmę do następnego pijoki wstrętne ;)
Wojtuś, jako dobra siostra dam Ci na ster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do rzeczy ! do rzeczy ! czyli ta sobota Fantom... Kudłaty zarezerwujesz coś? please!! i zacznijmy zliczać kto będzie bo mało czasu zostało a 7 marca spotykamy się w Dąbrowie Górniczej ul. Piłsudskiego 89a CAFE RACER CLUB trzeba kolegom pasjonatom zwiększyć utarg hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ta sobota Fantom... Kudłaty zarezerwujesz coś? please!!
jak tylko nie zapomnę, to jutro tam osobistycznie podjadę, bo będę w bliskiej okolicy i zagadam ten 'nasz' kącik a nawet dwa stoły, to się je zestawi gdyby coś, tylko pisać ile osób!!przy jednym 8-10 osób się zmieści bez problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.