Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak Przezimować Towarzysko ? (rpz)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko pamiętajcie, że na lochy trzeba mieć odpowiedni wiek z tego co pamiętam nie mówiąc o fantasy park wiec nie bądźcie tacy samolubni
Spoko, spoko, tym razem przy rezerwacji dowiemy się konkretnie jak wygląda wpuszczanie osób o wieku niższym niż przyjęty w danym miejscu W Zakręconej z tego co już się dowiedziałam, można sie w tej sprawie dogadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym piątku co się widziałysmy wtedy ?? Na kawce ??No to fajne miejsce też jest, ale czy tam da rade nas pomieścić, nie wiem jak jest na dole
Dokładnie to miałam na myśli na dole lepiej niż góra sporo miejsca i nie ma ograniczenia wieku
tylko pamiętajcie, że na lochy trzeba mieć odpowiedni wiek z tego co pamiętam nie mówiąc o fantasy park wiec nie bądźcie tacy samolubni
Daro po znajomości pogadamy i nie sprawdż Ci dowodu powiemy że masz te 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Marta na ten Sosnowiec trzeba obiecaną niespodzianke zorganizować
W tej chwili nie powiem nic na ten temat Ale dowiem się w ciągu kilku dni A właśnie w tej chwili się dowiaduje mój wysłannik jak wygląda wejście z rezerwacją dla młodszych osób w Zakręconej. Bo tam teoretycznie wpuszczają od 25 lat, ale to tylko teoria jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ostatnio to my byłyśmy najstarsze w Lochach reszta nawet nie miała pełnoletności
Powiedzmy, że tak było Poza tym jesteście kobietami i powinnyście sobie ten wiek zaniżać, a nie chwalić tym ile macie rzeczywiście. Jakby nie było, czas działa na waszą niekorzyść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem cały i zdrowyno może nie zdrowy, bo promile nie są zdrowe ale jestemekipa nieduża, wesoła i bardzo otwarta na nowe nurty myślowe buhehejakby to powiedzieć, krótko i na temat...zajefajnie!
To ja czekam aż będziecie miec zdjęcia, żeby zobaczyc co mnie omineło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.