Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fotki Ze Zlotow, Imprez Moto !


Rekomendowane odpowiedzi

No to Iza trzymam kciuki! Nie dawaj sie i zasypuj ich swoimi zdjeciami i tekstami.Bedzie dobrze
Dziekuje Jurek ...nieraz bywa "pod górke" - tak ten swiat jest skonstruowany......ale pasja podtrzymuje mnie na duchu, jak równiez spotkani "po drodze" zyczliwi, wspierający mnie w tym co robie ludzie. pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich!Widzę że jest tutaj trochę motocyklistów - fotografów Ja też lubię czasem postrzelać z obiektywu (chociaż zupełnie amatorsko) i brakowało mi jednego wspólnego miejsca, typowo motocyklowego, gdzie możnaby dodawać zdjęcia z imprez, wyjazdów. Użyłem więc swoich informatycznych zdolności i skleciłem pewien portalik ;]Linki do kilku galerii:WoodstockTęczowym SzlakiemTwierdza BoyenSWORAM - motocyklowa wycieczka po okolicyNa razie udzielam się głównie ja, ale idea jest taka, że do danej imprezy zdjęcia może dodawać każdy uczestnik i trzyma się to wszystko "w kupie". Drugim założeniem jest, że każdy wybiera conajwyżej kilka(naście) najlepszych fotek i powstaje wartościowa galeria, a nie zlepek tysiąca zdjęć nadających się do kosza Jak wam się ten pomysł podoba?pozdrawiamSławo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh a mnie znowu przyszlo zalowac a widze zabawa przednia ;]usmialem sie tylko z jednego zdjecia ;]keyti ale Cie chlopak zmierzył ja Cie ;] w ogole wyglada na to ze bylas tam obiektem westchnien wielu mlodych chlopcow hahaha ;]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...449c81f40a.htmlhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...2350d702e3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh a mnie znowu przyszlo zalowac a widze zabawa przednia ;]usmialem sie tylko z jednego zdjecia ;]keyti ale Cie chlopak zmierzył ja Cie ;] w ogole wyglada na to ze bylas tam obiektem westchnien wielu mlodych chlopcow hahaha ;]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...449c81f40a.htmlhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...2350d702e3.html
looka ze smakiem..
Zeby tylko ze smakiem ;] ewidentnie patrzy jej w dekolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo już myslalem ze tu sami zboczency. tylko hajabuza zabłysnął elokwencją i zauważył na co sie na prawde patrze. a co do tego drugiego zdjecia to se wymyśle jakies wytłumaczenie ;)
Tylko winni sie tłumaczą !!! ;)A CO DO ZDJĘĆ - to najblizsze beda ze zlotu w Zywcu Iron Elephants MC oraz z imprezy w motocyklowej w pub'ie Red Route Tychy...pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cie kolezanko.twoja pasja jest fantastyczna,ciesze sie ze moglem cie dzisiaj poznac w Radzionkowie(a historia nasza mowi ze w Radzinkowie)znalazlem kilka fotek na ktorych zainteresowalas sie moja maszyna ,sa swietne .dzieki i prosze o jeszcze.
Dziekuje Ci bardzo ...i własnie TAKIE chwile, słowa utwierdzają mnie w przekonaniu, ze WARTO !!!Niewazne w tym momencie jest zmeczenie, niewyspanie, itd, itp...PASJA foto połączona ze światem motocykli i motocyklistów - to jest COS co daje mi energie... i to taką (mam nadzieje) pozytywną ;)Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!Oglądając Twoje fotki muszę Ci powiedzieć, że mimo tego iż (jak pisałaś) nie jesteś profesjonalistką Twoje fotki przedstawiają obraz w świetle profesjonalnym ale niestety moim zdaniem nie o to chodzi fotografując takie imprezy i tego typu tematy. Nie umiesz przekazać klimatu jaki panuje na zlotach. Ludzi, którzy dobrze się bawią. Całej atmosfery. Twoje fotki są typowo statystyczne. Owszem, czasami zrobisz ujęcie jakiejś sytuacji ale to nie odzwierciedla całości. Nie chce abyś się obraziła ale piszę ten post ze względu, że wszędzie się udzielasz i chcesz zaistnieć ale niestety nikt nie przekazał Ci realiów na te tematy. Nie obrażę się jeżeli skomentujesz mój post negatywnie ale mam nadzieje, że da Ci to coś do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadłeś z nieba i od razu bierzesz się za krytykowanie.Może byś powiedział parę słow o sobie Panie(i) elokwentny.Zasady wymagają by najpierw się przedstawić,chyba że ktoś nie ma odwagi.
Te zdjęcia są ogólnodostępne i wyrażam tylko opinie. Nie krytykuje. Mnie interesuje tylko przekaz, inicjatywa i nie chce nikogo obrazić. Przekazuje tylko wskazówki, ale skoro FotoAparatka wszędzie ma coś do powiedzenia mam (chyba) prawo do przekazania moich obiekcji na forum. A skoro przeciwstawiłeś się mojej wypowiedzi to napisz co Cię zainspirowało w zdjęciach autorki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!Oglądając Twoje fotki muszę Ci powiedzieć, że mimo tego iż (jak pisałaś) nie jesteś profesjonalistką Twoje fotki przedstawiają obraz w świetle profesjonalnym ale niestety moim zdaniem nie o to chodzi fotografując takie imprezy i tego typu tematy. Nie umiesz przekazać klimatu jaki panuje na zlotach. Ludzi, którzy dobrze się bawią. Całej atmosfery. Twoje fotki są typowo statystyczne. Owszem, czasami zrobisz ujęcie jakiejś sytuacji ale to nie odzwierciedla całości. Nie chce abyś się obraziła ale piszę ten post ze względu, że wszędzie się udzielasz i chcesz zaistnieć ale niestety nikt nie przekazał Ci realiów na te tematy. Nie obrażę się jeżeli skomentujesz mój post negatywnie ale mam nadzieje, że da Ci to coś do przemyślenia.
Czesc Pani - Panu (?) !...moze na sam poczatek przytocze zdanie, ktore napisalam kiedy zakladalam ten temat na FŚM - "...Utworzyłam ten temat na FSM, aby pokazać jak ja widzę Wasz Motocyklowy Świat poprzez mój obiektyw, moje spojrzenie, moją obserwację... "Czas "obrażania" dawno mi minął ;) a krytyka, ale ta KONSTRUKTYWNA jest mile widziana...Zapewne - skoro napisales taką a nie inna wypowiedz - jestes specjalstą w "swojej dziedzinie" - prosze zdradź jakiej ?Chetnie posłucham jakie są realia "w tych tematach" - jednak zapraszam na PW, gdyz uwazam ze nasza rozmowa na "te tematy" moze byc dość długa Koncząc swoją wypowiedź - zaznacze, ze pojawiam sie tam gdzie "chcę" ...i nic nie "muszę".pozdrawiam!Iza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia są ogólnodostępne i wyrażam tylko opinie. Nie krytykuje. Mnie interesuje tylko przekaz, inicjatywa i nie chce nikogo obrazić. Przekazuje tylko wskazówki, ale skoro FotoAparatka wszędzie ma coś do powiedzenia mam (chyba) prawo do przekazania moich obiekcji na forum. A skoro przeciwstawiłeś się mojej wypowiedzi to napisz co Cię zainspirowało w zdjęciach autorki.
Nie chodzi mi w tym momencie o zdjęcia czy są złe czy dobre ,wyrażają ekspresję bądż nie.Chodzi o prostą sprawę przyjętą na tym forum jeżeli się zarejestruję to najpierw powiem kilka słow o sobie, a ty widzę nawet nie masz odwagi tego zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.