Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fotki Ze Zlotow, Imprez Moto !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!jak zawsze fajowe zdjęcia!!!nawet nasz motor pstryknęłaś parę razy:)))i mojego mena też ))tylko szkoda, że nie ma żadnego zdjęcia jak men na Harleyu jedzie, mimo, że aż na 4 jazdy się załapał... ze względów zdrowotnych nie mogłam być, a widzę, ze warto było no cóż, tak to bywa, dziękuję Ci, za możność obejrzenia jak było.Pozdrawiam ciepło!!!
Witaj ciesze sie, ze zdjecia sie podobaly - dla mnie był to "raj" fotograficzny...niestety nie jestem w stanie sfotografowac wszystkiego i wszystkich ... Zycze powrotu do zdrowia i do zobaczenia F.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja sie nie załapałem hehehe kto póżno przychodzi sam sobie szkodzi Super Przynajmniej co niektórzy z naszej ekipy się zalapali no i cala sesja EKSTRA A wie ktoś może kiedy to co kręcili będzie emitowane w TVP
Milo mi Grzegorz, ze zdjecia sie podobają - dziekuje Do zobaczenia na nastepnej imprezie moto - mam nadzieje, ze tym razem nie przyjedzieszpóźno i zrobimy jakąs małą foto-sesyjke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Fotoaparatko.5+ za fotki! Cieszę sie niezmiernie że ktoś ma podobne pasje w życiu jak ja. Fotografia amatorska jest o wiele ciekawsza niż klepanie zdjęć dla kogoś profesjonalnie. Sama decydujesz kiedy nacisnąć spust i jak to będzie wyglądać. Życzę wiele wytrwałości i wspaniałych obiektów.Pamiętaj.... "aparat to tylko narzędzie do zatrzymywania czasu", najważniejsze jest oko operatora. P.S. 21 maja na torze wyścigowym w Zandford (Holandia) odbędzie się impreza motocyklowa na której będę robić zdjęcia. Jestem ciekaw co powiesz na moje wypociny.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Fotoaparatko.5+ za fotki! Cieszę sie niezmiernie że ktoś ma podobne pasje w życiu jak ja. Fotografia amatorska jest o wiele ciekawsza niż klepanie zdjęć dla kogoś profesjonalnie. Sama decydujesz kiedy nacisnąć spust i jak to będzie wyglądać. Życzę wiele wytrwałości i wspaniałych obiektów.Pamiętaj.... "aparat to tylko narzędzie do zatrzymywania czasu", najważniejsze jest oko operatora. P.S. 21 maja na torze wyścigowym w Zandford (Holandia) odbędzie się impreza motocyklowa na której będę robić zdjęcia. Jestem ciekaw co powiesz na moje wypociny.Pozdrawiam
Czesc Carpenter !Milo mi Ciebie poznac Mam nadzieje, ze bedzie kiedys szansa w "realu" - nie tylko tutaj na Forum.Zgadzam sie z Toba - "aparat to tylko narzędzie do zatrzymywania czasu" i dodam do tego jedno z moich fotograficznych "mysli" -...KIEDY CZUJESZ FOTOGRAFIE "WIDZISZ" WIECEJ NIZ INNI...Moja radosc jest tym wieksza, ze moge połączyc moj "świat" fotografii ze "światem" motocykli - i podzielic sie nim z Wami - pasjonatami tej pieknej pasji...pozdrawiam fotograficznie !F.A.
Dzięki Iza za sesję zdjęciową , pozdrawiam i do zobaczenia na zlotach. Odwalasz super robote zasługujesz na browara.
Czesc Valdi !w takim razie na zlocie WRM'u napijemy sie piwka - Ty duzego, ja małego - tak aby te zdjecia potem "jakos" wyszły ;) F.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Moi!W imieniu Klubu WRM MC Poland zapraszam na zlot motocyklowy w Dzierżnie w dniach29-31.05.2009. Szczególy w osobnym wątku utworzonym przez Szklarza. Zapewniam - fotki będą. Postaram sie sfotografować kazdego, kto bedzie chcial sie sfotografowac Do zobaczenia!FotoAparatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !no tak - nadszedł weekend i trzeba troszeczke pofotografowac Rano parada motocyklowa na Ślubie Motocyklisty a potem impreza H-D na placu M1 Zabrze - patronat Klub Moto Invaders MC Poland.Oczywiście informacja o fotkach zostanie wrzucona jak tylko uda mi sie je przygotować pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza a Powiedz mi proszę czy Ty czasem nie Chodziłaś na Kurs Grafiki Komputerowej do Katowic?
Czesc...oj nie - a pewnie przydałby mi sie... ;) F.A.Czesc !zapraszam do obejrzenia zdjec z imprezy M1 H-D Invaders.http://picasaweb.google.com/Issabela76/M1HDInvadersMCPoland#pozdrawiam!Witajcie !Następna impreza, na ktorej sie pojawie a potem przesle "mała" foto-relacje to ZLOT KLUBU "W.R.M MC Poland" na Dzierżnie w najbliższy weekend...Bede na zlocie od piątku do niedzieli pozdrawiam fotograficznie !FotoAparartkaAch! co to był za ślub ! ))))) http://picasaweb.google.com/Issabela76/MOTOSlubOlaIJanusz#Wszystkiego Najlepszego dla Oli i Janusza na nowej Drodze Życia ! Dziś II-gi dzień Zlotu Klubu Motocyklowego W.R.M. MC Poland na Dzierżnie...Fotki już "się" przygotowują ;) pozdrawiam!F.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś II-gi dzień Zlotu Klubu Motocyklowego W.R.M. MC Poland na Dzierżnie...Fotki już "się" przygotowują ;)pozdrawiam!F.A.
Tez juz sie doczekac nie moge tym bardziej ze dojechalismy dopiero o 12 na plac w Gliwicach ;/ zlapalismy gwozdzia po drodze niestety.Zdjec natomiast natrzaskalem dosc duzo i wiekszosc calkiem ladna Znowu nie udalo mi sie Ciebie znalezc pewnie ukrywalas sie w jakims przebraniu. no i obiecalas ze pstrykniesz kazdego dodam ze razem z Justynką czujemy sie malo "pstryknieci" Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam parę fotek z Dzierżna. Sorry za beznadziejne kadrowanie, fotografem nie jestem Link
Kamil!nie masz co "sorry" za kadrowanie - liczy sie to co chcesz przekazać danym zdjęciem, co czujesz w danym momencie fotografując "obiekt". Taka właśnie jest moja fotografia......Fotografuje to CO i JAK czuję...pozdrawiam!FotA.Zapraszam do obejrzenia foto-relacji z 1-szego dnia zlotu Klubu WRM MC Poland: http://picasaweb.google.com/Issabela76/WRM...en1Szy29052009#FotA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie tylko fotki z imprez tutaj są, to wrzucę też swoje :-) Co prawda to dopiero absolutne początki fotografii (niecały miesiąc), ale już jakieś fotki się uzbierałyNa zachętę kilka miniatur:http://digart.img.digart.pl/data/img/vol1/84/97/miniaturki400/3793898.jpghttp://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/19/66/miniaturki400/3741998.jpghttp://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/12/94/miniaturki400/3730200.jpgLINK DO FOTEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pewnie zauważyliście wielu z nas interesuje sie fotografią więc chyba warto pomysleć o takim topicu gdzie będziemy zamieszczać swoje pstryki nie tylko z imprez motocykowych kiedyś był taki temat znikneło mu sie Jak jakis adnim znajdzie chwile fajnie by było jakby to założył i podwiesił dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.