Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sbl - Spotkania Motocyklowe Na Klimoncie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 541
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Było miło. byłem pierwszy raz na Klimoncie i widzę, że faktycznie towarzystwo miłe i otwarte na "nowych" Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie okazja na spotkanie Pozdrawiam wszystkich i ciekaw jestem czy w niedzielę też się spotykacie. Osobiście proponuję aby spotkania przenieść na 18-19-tą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh spotkanko chyba było udane ( osobiście nie mogłem wpaść ) ale byłem u kumpla no i wiziałem, że parę ładnych moto się kręciło po głównej Lędzińskiej... Mój moto stał pod bramą od kumpla ( czerwony stary Fazer ) Jednak na spotkanko nie dojechałem bo cza było z żonką Makro obskoczyć. Za tydzień syn ma Komunie!!! Więc kiepsko z czasem. Ale napewno kiedyś zawitam.Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że ekipa rośnie w siłe Tylko czy ja na mojej maszynie podążę za wami bo jeśli będzie takie tempo jak kiedys do Zakopanego to może być ciężko :DW tym tygodniu montuje nowy wydech, odbieram kombik wiec w weekend jeśli bedzie jakiś wypad postarm się zajwić Pozdro
Nie ma powodu do obaw prowadza choppery do nich latwo sie dostosowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema endriu to ty latałeś na czarnej fazerce 2 sezony temu?jesteś ze starego nie?
Witaj Scorpion! zgadza sie, to ja smigalem na fazerce po starym bieruniu.. Jak to sie stalo ze jeszcze browara nie wypilismy razem, w koncu ''ujki'' musza sie trzymac razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 CZERWCA FESTYN CARITASU DLA DZIECI Z OŚRODKA POMOCY OSOBA NIEPELNOSPRAWNYM W LĘDZINACHHej przed chwila dostalem widomosc od osoby ktora organizowala festyn dla Caritasu rok temu pamietacie wtedy co wpadliscie koło basebu wozilismy dzieciaki po parkingu wtedy był spontan i zebrali dzieki nam 700zł więcej, teraz jest info wczesniej wiec moze uda nam sie zebrac wiecej ludzi. W tym roku rowniez beda zbierane fundusze na chore dzieci z Domu pomocy Caritas w Lędzinach. Pompa duzo większa niz w tamtym roku o wiele lepsze gwiazdy m.in Kabaret Moralnego Niepokoju, Zespół Negatyw, RH+ i wiele innych znanych gwiazd... pokazmy sie z dobrej strony bo wlasnie o to chodzi!!;) Licze ze kazdy kto to przeczyta nie oleje takiej sprawy Szczególy przekaze na Klimie przy okazji Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 CZERWCA FESTYN CARITASU DLA DZIECI Z OŚRODKA POMOCY OSOBA NIEPELNOSPRAWNYM W LĘDZINACHHej przed chwila dostalem widomosc od osoby ktora organizowala festyn dla Caritasu rok temu pamietacie wtedy co wpadliscie koło basebu wozilismy dzieciaki po parkingu wtedy był spontan i zebrali dzieki nam 700zł więcej, teraz jest info wczesniej wiec moze uda nam sie zebrac wiecej ludzi. W tym roku rowniez beda zbierane fundusze na chore dzieci z Domu pomocy Caritas w Lędzinach. Pompa duzo większa niz w tamtym roku o wiele lepsze gwiazdy m.in Kabaret Moralnego Niepokoju, Zespół Negatyw, RH+ i wiele innych znanych gwiazd... pokazmy sie z dobrej strony bo wlasnie o to chodzi!!;) Licze ze kazdy kto to przeczyta nie oleje takiej sprawy Szczególy przekaze na Klimie przy okazji Pozdro
Mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie i też będę mógł być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a gdzie na tych zdjęciach namondrzejsza, najiteligentniejsza, najprzebieglejsza, najzakompleksiejsza ( no dobra no...;) ) czarna 600owa bestia ? Powinniście wybrać sobie jakiegoś króla ( a najlepiej niech on się sam wybierze ) żeby mógł wami rzącić, i byście mogli czcić jego imię i składać mu pokłony A tak poza tym to w końcu coś normalnieje w waszych okolicach, i nie ma już kółka zainteresowań prof. zw. dr. hab. inż. motocyklistyki I 20.06 moze mi sie uda odlecieć na chwil pare z krakowa do lędzin - zależy jak pójdzie egzam z mech. bud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja się pisze na tą impreze 20 czerwca i mam dla Was propozycję.13 czerwca w sobotę jest festyn na stadionie w Lędzinach z okazji dni LędzinNasza zaprzyjaźniona Pani Joanna Figura z Domu Kultury w Lędzinach prosiła żebyśmy przyjechali na stadion.Plan jest mniejwiecej taki.O godzinie 16 są jakies chyba pokazy stragmenów itp.pózniej około 17.30 ja z chlopakami z MYSŁOWIC na CROSSACH wjezdzamy na bierznie i zapowiadamy się na impreze która odbedzie sie nad zalewem na przelomie lipca sierpniaNie wiem czy wszyscy wiedzą buduje tam tor do szybkiego MOTOCROSSU z przeszzkodami itp. Mówimy pare słów do mikrofonu i spadamy.później o 18.00 sa zawody zawodowców strongmenów....a o 20.00 robicie wjazd na stadion tak jak w tamtym roku....z mojej strony pomyyslalem ze o tej porze juz się robi troszke cimno...wiec sam osobiscie mialem kupic dla siebie juz wczesniej takie zajebiste pochodnie....nie chce sie wdupczac z czyms co sie komus nie podoba i dlatego sie pytam czy p[osowalo by wam cos takiego.i fajnie by bylo jak by jedna czy kilka osob weszla na scene i zapowiedziala impreze na 20czerca.pochodnie mogly by byc takim "światelkiem i nadzieją" dla chorych dzieci.wiem ze wszystko da się zalatwić...ale wtedy gdy istnieje prawdziwa koleżeńska grupa motocykli...Panowie rozpatrzcie temat:Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.