Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZagŁĘbie - Motomikołaje 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomysł z prezydentem trafny ale sądzę że jest na to już za mało czasu Kolejna rzecz iż nie damy rady odwiedzić wszystkich domów dziecka - nie ma się co ukrywać, nie zbierzemy takiej ilości kasy. Myślę że nawet paczka ze słodyczami dla każdego dzieciaka i rundka na motocyklu go ucieszy bo na jakieś super prezenty będzie ciężko uzbierać pieniędzy. Dzisiaj popołudniu wykonane zostaną telefony jaki charakter jest tych placówek z podanego przeze mnie spisu. Wczoraj jak się dowiadywałem to typowy Dom Dziecka jest w Sarnowie (pow. będziński).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTO NIE ZDĄŻYŁ TO NIECH COŚ KUPI OD SIEBIE SŁODKIEGO DLA DZIECIAKÓW LISTĘ TEGO CO ZAKUPILIŚMY ZA LADA MOMENT PRZEKAŻE WAM ADRIANNA Yogi, będziesz głównym Mikołajem (będę Ci pomagać to ogarnąć i ewentualnie ktoś jeszcze do pomocy będzie potrzebny) ? jutro zapoznam Cię jeśli się zgodzisz z tym że dzieciaki będą podchodzić do Ciebie po paczki ze słodyczami, a potem wręczy się dla całej reszty konsole + gry i dodatki do niej oraz kosmetyki dla najstarszych dziewczyn itp itd Tak jak w moim podpisie pisze, zbiórka koło 11.30 i wyjazd koło 12.00 PRZYPOMINAM ABY W TRAKCIE PRZEJAZDU NIE GŁUPIEĆ, NIE GUMOWAĆ ITD. NIE STWARZAJMY MIĘDZY SOBĄ I INNYMI UCZESTNIKAMI RUCHU ZAGROŻENIA !!!!!Resztę spraw ustalimy na miejscu, będą 2 samochody z prezentami jechać więc wpuszczamy ich między nas Ja jade na moto choćby nie wiem jaka pogoda była, mam nadzieje że inni też tak postąpią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc małe podsumowanie wypadałoby zrobić Zebraliśmy ponad prawie 1900 pln, MY SAMI : ) Wybaczcie mi, ale nie będę tych groszowych końcówek wypisywać Do tego dołożył Konrad parę złotych od siebie na paczki Za to kupiliśmy :PS2akcesoria : gitarę do gry guitar hero, mikrofony do karaokegry :a) na PS2: burnout revenge, singstar R&B, guitar hero rock legends oraz 80's, na PC : TocaKsiążki o tematyce motocyklowej i samochodowej , układanki, klocki dla mniejszych dzieci, dla starszych dziewczyn kosmetyki do pielęgnacji , grę w stylu węże i drabiny, tyle, że przestrzenną i meeeega paczki Kilka pluszaków od Mikołaja I powiem Wam szczerze, za dużo tego , żeby to spamiętać jakby jutro ktokolwiek chciał zobaczyć co kupiliśmy, czy cokolwiek innego to zgłaszać się do mnie, mam całą dokumentację Bo nie będziemy rozpakowywać tych paczek tam Moi Drodzy w imieniu Dzieci i Swoim Dziękuję wszystkim, którzy W jakikolwiek sposób włożyli swoje serducho w tą akcję Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się objechać jeszcze choć jeden Dom Dziecka i uszczęśliwić dzieciaki Wydaje mi się, że uda nam się Dzieciakom sprawić choć trochę radości Do zobaczenia jutro pod DorJanem jakby się ktoś miał spóźniać czy coś, to dzwonić, żebyśmy wiedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yogi, będziesz głównym Mikołajem (będę Ci pomagać to ogarnąć i ewentualnie ktoś jeszcze do pomocy będzie potrzebny) ? jutro zapoznam Cię jeśli się zgodzisz z tym że dzieciaki będą podchodzić do Ciebie po paczki ze słodyczami, a potem wręczy się dla całej reszty konsole + gry i dodatki do niej oraz kosmetyki dla najstarszych dziewczyn itp itd
Brosik to dla mnie zaszczyt, będe Mikołajem jak tylko potrafie, podwarunkiem ze jakos sie zmieszcze w te sklepikowe stroje mikołajow w rozmiarze standard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.