Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZagŁĘbie - Motomikołaje 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro są zainteresowani i chętni to możemy sie znowu spotkać i ustalić co i jak będziemy organizować i kogo odwiedzamy po poparcie (chodzi mi o urzędy miejskie itp.) ja zgłaszam swoją osobę do pracy.
Ja będę mieć pewne informacje jutro odnośnie zbiórek etc ,więc możemy się jakoś zgadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dorwałem się do neta - także wielkie podziękowania i słowa uznania dla Adrianny i Brosika (oraz tym którzy bezpośrednio Wam pomagali), wszystko pięknie przygotowane, popakowane, zorganizowane. Dzięki wszystkim za super przejazd, było wspaniale uczestniczyć w takiej paradzie z takimi ludźmi No i oczywiście wielkie brawa dla Mikołaja - Yogi przyznaj się, bankowo ćwiczyłeś to już wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Kochani No i już od razu przypominam ,że jak chcecie kontynuować to już musimy o tym pomyśleć... Na wiosnę dałam temat Dzień Dziecka na Moto -Śląsk...http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...mp;#entry487498 już teraz patrzcie i piszcie czy się dołączacie- a potem znowu... Mikołaje... Macie już Prowadzących więc już będzie łatwiej - sprawdzili się raz to i już pozostaną...pa i pozdro - i wskakujcie na temat Dzień Dziecka... sorki za byki ale mam zepsuty komp i gościnnie korzystam z kompa kumpeli a ona obecnie zdeje masę egzaminów i to przez neta -więc za długo tu być nie mogę...pa i tak trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Już o tym wspominałam ...ale jeszcze raz ... luknijcie w temat "Dzień Dziecka " - na Moto-Śląsk" w dziale Działalność Forum Do lutego czekam aby jak najwięcej ludzi poznało się z tą propozycją - wierzę ,że zrozumiecie moje intencje i spróbujemy... jak ? -to już pomyślcie do lutego - cały luty planuję na dyskusje i propozycje - w marcu już zaczynam latać z pismami... Zrobić to i tak zrobimy -poparcie mamy w najważniejszych miejscach odgórnych więc idę po bandzie na całego.. tylko pytanie jak ? gdzie ? i kto będzie z nami współpracował ?... Za współorganizatorów odpowiedzialnych za dany teren byliby ludzie już działający w Akcjach MotoMikołajów - macie doświadczenie - i jesteście operatywni - oczywiście zachęcam z innych terenów nie objętych Akcją MotoMikołajów a gdzie są DD do przemyślenia sprawy i propozycji ...i do dyskusji w lutym i szybkiej decyzji współpracy od marca...P.S. 1 Przy okazji : Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku P.S.2 Piszcie do każdej gazety i stronki itp jako relacja z Akcji i wyślijcie z fotkami - nie za dużo -ale takie co "najwięcej przemawiają "- nie czekajcie i nie oczekujcie czy to "pójdzie w eter"- ważne jest ZAZNACZENIE tego ,że coś się zaczęło dziać i będzie się działo Traktujcie to jak reklamę "przyszłości" ...i nawiązanie kontaktu... a wierzcie mi przy następnej Akcji już będziecie "rozpoznawalni" No i co do przyszłości - szukajcie jak najwięcej lokalnej prasy ,mediów , stronek - czy zrobimy Dzień Dziecka razem czy nie -to i tak Wam się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.