Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZagŁĘbie - Motomikołaje 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No więc muszę się pochwalić, że poczyniliśmy pierwsze kroki do zakupu prezentów, właściwie większość kroków Zakupiliśmy :PS2, gry : guitar hero III i lata 80te, Tourist Trophy,. oraz karaoke High School Musical 3.Do tego gadżety : gitara do guitar hero + mikrofony do karaoke , które już do nas jadą Dla mniejszych dzieci zostały zakupione zestawy kredek w małej walizeczce i kolorowanki szachy i klocki drewniane, a także pisaki i kredki A dla wszystkich dzisiaj robiliśmy paczki w skład wchodzą różne cukierki, batony, laski cukrowe na choinkę - takie jak te amerykańskie , różne ciasteczka, herbatniki , landrynki , paluszki, orzeszki etc etc. Zostały nam do dokupienia owoce, które mogłyby niestety niewytrzymać tylu dni.. W planach mamy jeszcze zakup książek o tematyce moto tak jak prosiły dzieciaki i jakiś małych gadżetów Gdyż nasza pula pieniężna się powiększa z dnia na dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem nowy, takze zbytnio"zasad" nie znam.. moto mam od wrzesnia takze wszystko na powoli i spokojnie, ale to pierwsza szansa poznania moto-dabrowiakow i to przy okazji mikolaja , takze prosze obchodzic sie ze mna jak z jajkiem a tak na powaznie ujmujac.. wymyslij ktos patent na przymocowanie czapki mikolaja do kasku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przejazdu do DD ma być pełna kulturka, bez żadnego stawiania na gumę, pałowania do odcięcia, bez wyprzedzania się na wzajem itp ! nie stwarzajmy miedzy sobą zagrożenia Jedziemy w terenie zabudowanym - proszę o tym nie zapomnieć ! MarekG będzie jechał samochodem z prezentami, myślę ze jak damy go pomiędzy 'paradę' to nam się nie zgubi Mapka miejsca spotkania itd http://maps.google.pl/maps?f=d&source=...mp;t=h&z=16W razie jakichś pytań pytać A co do zamocowania czapki do kasku to chyba taśma klejąca jedynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie lalo nie moze tego zrobic przyroda Dzieciom. one najbardzej czekaja na motocykle by moc je poogladac z bliska zdjecia porobic i nawet namowic na krotki przejazd po parkingu oczywiscie ;) ja sie pisze do blokowania drogi mam kamizelke odblaskowa troszke napis na niej nie zabardzo al;e plecaczek go zastawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przejazdu do DD ma być pełna kulturka, bez żadnego stawiania na gumę, pałowania do odcięcia, bez wyprzedzania się na wzajem itp ! nie stwarzajmy miedzy sobą zagrożenia Jedziemy w terenie zabudowanym - proszę o tym nie zapomnieć !no dobra...-----sory za 1 post po 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wybiera sie na moto?? ja moze sie zabiore zobacze jak sprawy mi sie potocza
Jeśli nie będzie śniegu ani lodu na drodze to ja wraz z moim Kostuszkiem Musimy se tylko stroje mikołajów załatwić, bo mamy tylko czapeczki (musze pokombinować jak ją do kasku przyczepić )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie śniegu ani lodu na drodze to ja wraz z moim Kostuszkiem Musimy se tylko stroje mikołajów załatwić, bo mamy tylko czapeczki (musze pokombinować jak ją do kasku przyczepić )
mnie to juz nawet snieg nie zatrzyma a co do sposobu przymocowania czapeczki to mysle ze tasma dwustronna bedzie idealna do tego. bedziemy wolno jechac wiec miejmy nadzieje ze nie zwieje jej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Dawno mnie tu nie było ale forum szwankuje na moim necie teraz jade na pozyczonym, ale mniejsza z tym. Powiedzcie mi czy moge sie jeszcze dorzucic do wora mikolaja czy mam kupic coś na własną reke? Jesli moge wplacic conieco to prosze o nr konta na PW Bede na moto i stroj mikolaja obowiazkowo

ja bede na moto na bank,chociaz moja opona mi na to nie pozwala,ale dla dzieciakow zrobie wyjatek
Boban nie jestes sam na nast. sezon zmieniam komplet opon wiec ta troszku spalilem na koniec sezonu Prosze Was o szybka odp bo mam neta tylko do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.