Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZagŁĘbie - Motomikołaje 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hallo hallo w co wy mnie tutaj ubieracie????jak ktos ma jakies sanki z kółkami to moj ojciec moze je pociagnac za quadem prawie jak mikołaj z reniferami

tez jestem zdania ze Yogi sie zgodzi ;) brode sie zalatwi i okularki bedzie swietnym mikolajem
Andrzejku dzwoniłeś do mnie i mi nie powiedziałes o tym misternym planie. oszzzzz TY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Yogi masz juz 5 glosow wiec koego szykuj sie:-)Pozatym z bobanem zadecydowalismy ze-Andrzej (end sc)bedzie yogiego trolem:-)-A boban reniferem:-)-Zeby nie bylo ze ja nic nie robie :TO JA BEDE PCHOL SANKI:D
moze byc:D ale Trole powinny byc niskie a ja taki troche nie za niski jestem moge posluzyc za Elfa uszy mam akurat:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to nie jest konkretny powód dla którego mielibyśmy zmienić datę odwiedzin ;)Wstępnie między 12-13 tam jedziemy, oczywiście 6 grudnia. Numer konta zaraz będziesz mięć na PW.
Jeżeli 12-13 to luz bo jade na giełde z rana i bede w tych godzinach wracał. Jak się ustali miejsce i godzina to możliwe że też podjade.Każdy ma strój mikołaja czy tylko Yogi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wynikło w temacie przebiera się jedynie Yogi. Zbieramy się na parkingu pod Dorjanem w Sosnowcu. Mapka taka mniej więcej ;)http://mapy.google.pl/maps?saddr=Braci+Mie...mp;t=h&z=14________________________________________________________________________Pieniądze zbieramy do środy (max czwartek ale to tylko jakieś wyjątkowe sytuacje ), więc kto jeszcze chce numer konta niech piszę do mnie albo do Adrianny. Decyzja taka a nie inna ponieważ trzeba już zacząć kupować dzieciakom prezenty a na to tez trochę czasu zejdzie. Jutro będziemy dokładnie wiedzieć ile udało się w Cafe Racer uzbierać pieniędzy w trakcie Andrzejek. I Teraz rzecz WAŻNA i bez spamu prosiłbym, co dokładnie kupujemy ? słodycze to oczywiste. Stać nas na nowe PS2 plus przykładowo mata taneczna. Co proponujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam po pierwsze post Brosika, na temat zakupów !!!Druga sprawa, pula się powiększa za sprawą Was wszystkich i mamy 520 pln !!To nie jest mała kasa, żeby kupować pierdółki, więc na co się decydujemy ??Piszcie, mamy naprawdę mało czasu !!!A skoro wszyscy się zbieramy i chcemy jechać chce znać WASZE zdanie na ten temat. We wtorek jadę po słodycze, jutro będą wieści z Cafe Racera i we wtorek będę mieć jeszcze wiadomości z jednego źródłą, jak wszystko będzie pewne to będę pisać !A póki co piszcie co kupujemy, bo skoro składaliśmy sie wszyscy nie chce decydować sama, żeby potem nie bylo jakis nie porozumień, bo w koncu mamy demokrację, prawda??a propo oczywiscie maskotki mozna wziasc ze soba??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapadła ostateczna decyzja! każdy w miarę możliwości ubiera się w pełny strój Mikołaja ewentualnie Śnieżynki ;) . W tym dniu każdy niech zostanie Mikołajem dla tych dzieci Jeśli ktoś nie chce się dla dzieciaków przebrać to niech chociaż sobie samą czapeczkę skombinuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy nie szło by wcześniej zacząć tzn. spotkać sie o 11:45 12:00 wyjazd do dzieciaków, bo jA DO ROBOTY A Z CHĘCIĄ BY,M POJECHAŁacha ponieważ moto mam niedostepne napewno pojade autem więc jak co to jestem do dyspozycji tylko jedzmy wcześniej a nie o 13 Strój mikołaja widziałem w castoramie niecałe 18 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, kasa rośnie w zawrotnym tempie 720 pln. Za sprawą Nas wszystkich : )Rozmawiałam właśnie z Panią dyrektor i ostateczna wersja naszego spotkania - godzina 11:45-12:00 parking DorJana w Sosnowcu !!!Stamtąd się zbieramy i jedziemy ;)I jutro będę mieć od P.dyrektor szczegółową listę dzieci, więc nie mamy się co martwić o zakupy Kupi się coś adekwatnego do wieku W środę jednak, jadę z Konradem na giełdę, więc postaram się zakupy zrobić, przede wszystkim słodycze i jakieś książeczki i kolorowanki dla młodszych dzieci Mówione już - Mikołaj to Mikołaj a My, jesteśmy w końcu Mikołajami, a nie Mikołajem na moto ;) Więc jakiś mały chociaż akcent wypadałoby mieć Po dłuższych zastanowieniach postanowiliśmy, że jednak konsola PS2 będzie fajnym rozwiązaniem Zastanawiamy się nad matą taneczną i grą guitar hero Nie wiem dlaczego zamarł trochę ten temat, ale chce ostatecznie zdecydować, czy pasuje wszystkim guitar hero, czy mata taneczna ?Bo to będzie wtedy i dla młodszych i starszych dzieci I proszę o konkretne wypowiedzi bo będę Was spamować na PW ! I nie mówić potem , że nie ostrzegałam. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.