Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

! Andrzejki !w Red Route Tychy


Rekomendowane odpowiedzi

Dorcia tu chodziło o brak szczęścia ;) bo samoocenę to chyba mam dobra dam sobie 3+ a co do uroku to ja nie wiem bo sie w lustrze nie przeglądam ok to zamiast andrzejek odbędzie sie turniej szachisty
Matey - uchy do góry!! Szczęście Cię znajdzie a urok osobisty posiadasz! I nie musisz się przeglądać w lustrze:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SZALONA ANDRZEJKOWA 'RED NIGHT'!LANIE WOSKU:-)CIASTECZKA Z WRÓŻBĄ,KARAOKE I PORYWAJĄCA MUZA!JEŚLI JESTEŚCIE GOTOWÍ NA PRZEKROCZENIE GRANIC WYOBRAŹNI W MOTOKLIMACIE;-)ZAPRASZAM !START GODZ.18!
Witam. Gdyby ktoś jechał z Rybnika lub przez Rybnik chętnie bym się również zabrała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szachy tez wam nie pasują nie to nie ja chciałem tylko rozkręcić ta imprezę dziewczyny proszę mi tu tak nie słodzić bo zacznę sie jąkać jak sie z wami spotkam a poza tym inni mogą poczuć sie zazdrośni ze poświęcacie mi tyle uwagi
Noo już nie przesadzaj z tym jąkaniem... ale zarumienić się troszkę możesz:) Co do partyjki szachów... warcaby mogą być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy Red Route będzie otwarty w sobotę 21-go ?? Wybieramy się do was w sobotę o 18-tej. Ok 10-15 osób tylko nie wiem czy będziecie mieli otwarte. A oto link do forum na temat spotkania:http://www.virago.com.pl/viewtopic.php?t=7...sc&start=25
Nie wszyscy widzą ten temat Gonzo GŚ na pewno widzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy Red Route będzie otwarty w sobotę 21-go ?? Wybieramy się do was w sobotę o 18-tej. Ok 10-15 osób tylko nie wiem czy będziecie mieli otwarte. A oto link do forum na temat spotkania:http://www.virago.com.pl/viewtopic.php?t=7...sc&start=25
Hej:-)TAK jest otwarte codziennie od godziny 16.00.ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze ludzi bedzie ze hohohh ale czy miejsca jest az tyle??/? bedzie chyba ciasnawo
TY Mariuszku o miejsce się nie martw dla służb ratowniczych zawsze coś sie znajdzie TYLKO przyjedź ... bo Twoimi obietnicami ,że może się zjawisz to by można drogę na Wartogłowiec wybrukować... A tak wogóle to życzeń urodzinowych nie składa się wcześniej o północy z 28/29 będzie NAJLEPSZY czas i miejsce..?!?!?!?!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY Mariuszku o miejsce się nie martw dla służb ratowniczych zawsze coś sie znajdzie TYLKO przyjedź ... bo Twoimi obietnicami ,że może się zjawisz to by można drogę na Wartogłowiec wybrukować... A tak wogóle to życzeń urodzinowych nie składa się wcześniej o północy z 28/29 będzie NAJLEPSZY czas i miejsce..?!?!?!?!?
Tak tak Dorcia..tylko czy my o tej północy..będziemy jeszcze w stanie odśpiewać STO LAT STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!HAHAHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.