Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Katowice - Popołudniowe Latanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest miejsce, w którym w spokoju można poczekać na innych i dużej części jest znana... Na dłuższą metę można się spotkać wszędzie, np na stacji żeby po 10km nie było problemów z tankowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w Krakowie mają dobre miejsce zbiórek czyli na BP Mateczny, to na Śląsku również byłoby miło jakby było jedno miejsce gdzie wieczorami zbierają się ludzie, nawet bez umawiania. Najlepiej w okolicach DTŚa, okolice Chorzowa-Katowic, co myślicie o 3 stawach i BP? To jest dobre miejsce bo jest miejsce do tankowania motocykla, żołądka oraz szybko można wyjechać z miasta w stronę DG na Ogrodzieniec, w stronę Tychów, w stronę Mikołowa, stosunkowo łatwo można pojechać za Będzin, Wojkowice, Rogożnik. Miejsc jest wiele, ważne wg mnie aby większość osób miała blisko i żeby szybko dało się tam dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w Krakowie mają dobre miejsce zbiórek czyli na BP Mateczny, to na Śląsku również byłoby miło jakby było jedno miejsce gdzie wieczorami zbierają się ludzie, nawet bez umawiania. Najlepiej w okolicach DTŚa, okolice Chorzowa-Katowic, co myślicie o 3 stawach i BP? To jest dobre miejsce bo jest miejsce do tankowania motocykla, żołądka oraz szybko można wyjechać z miasta w stronę DG na Ogrodzieniec, w stronę Tychów, w stronę Mikołowa, stosunkowo łatwo można pojechać za Będzin, Wojkowice, Rogożnik. Miejsc jest wiele, ważne wg mnie aby większość osób miała blisko i żeby szybko dało się tam dojechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem tylko propozycje, o których i wcześniej też zostało wspomniane.Z własnego doświadczenia wiem że z Bytomia łatwo dostać się na DTŚ/3 Stawy. Z innych miast jak Gliwice, Zabrze, Ruda Śl, Mikołów, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź też szybko można dojechać do Katowic. Gorzej mają osoby z Tarnowskich Gór chociaż wystarczy wjechać na obwodnice Bytomia, wylecieć prawie przy Chorzowie i też nie jest źle, z Piekar to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.