Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ślub


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motocyklistów Mam małe pytanko.... Ile bierzecie za obstawę na ślubach?? Moim marzeniem jest właśnie jechać do ślubu właśnie z motorami... Ja ani mój mąż nie jeździmy na motorach, ale i tak kochamy motory Było by to cudowne jakbym mogła jechać razem z motorami do slubu Za informację dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie no, co Wy ludzie, jedziemy!!! zbieramy całe forum, całe 15000 użytkowników i pakujemy do Ciebie na wesele, tylko napisz gdzie, i dla każdego flaszka musi być + jaka kiełbacha z grilla! co Ty na to?? policz czy sie opłaca, bo jak nas wykiwasz, sytuacja może się wymknąć spod kontroli.. ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem cholernie zniesmaczona waszymi wypowiedziamiMoza macie racje ze obstawa slubna jest po to by wesprzec pare młoda których pasja sa motocykle ale czy nikt z Was w 100% nie chciał zrobic "szumu" na weselu??? Nie chciał sie popisac?? Nie wierze w to ze choc jednej osobie nie umkneło to przez głoweNie róbcie sie swieci....Dziewczyna sie tylko zapytała a wasze wypowiedzi swiadcza ze najlepiej ja oskalpowac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak panna mloda zrobi po .... koktailu to zajedziemy ;)a tak na powaznie to obstawa przysluguje motocyklistom a nie wszystkim ktorym sie tak zachce. to nie zoo a my nie jestesmy małpami ktore za banana (w tym wypadku flache wódki) robimy co nam sie rozkarze. silie ja mam jednego dzikiego węża tak wiec jak co to nie ma sprawy. poza tym jak dobrze pogadasz z chlopakami to jeszcze troche innych rownie dzikich węży wpadnie tylko co na to twoj małżonek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem cholernie zniesmaczona waszymi wypowiedziamiMoza macie racje ze obstawa slubna jest po to by wesprzec pare młoda których pasja sa motocykle ale czy nikt z Was w 100% nie chciał zrobic "szumu" na weselu??? Nie chciał sie popisac?? Nie wierze w to ze choc jednej osobie nie umkneło to przez głoweNie róbcie sie swieci....Dziewczyna sie tylko zapytała a wasze wypowiedzi swiadcza ze najlepiej ja oskalpowac ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no szkoda że tak traktujecie osoby które się tylko pytają... Widać jaki macie szacunek do innych. Trzeba było tylko napisać że na coś takiego nie idziecie i było by po kłopocie...Ale dzięki wogóle za wypowiedzi... zniesmaczyły mnie bardzo do motorów, a tym bardziej do osób prowadzących motory. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem cholernie zniesmaczona waszymi wypowiedziamiMoza macie racje ze obstawa slubna jest po to by wesprzec pare młoda których pasja sa motocykle ale czy nikt z Was w 100% nie chciał zrobic "szumu" na weselu??? Nie chciał sie popisac?? Nie wierze w to ze choc jednej osobie nie umkneło to przez głowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka, smutne to co napisałaś ale prawdziwe niestety. Iwonkę też potrafię zrozumieć, bo sam miałem ślubną paradę i poza przeżyciem duchowym w kościele, było to również nieporównywalne do niczego przeżycie (nie mające nic wspólnego z lansem). Jednak Iwonka musisz pamiętać o tym ,że jest to przywilej dla motocyklistów, a nie dla wszystkich chętnych na taką paradę. Po drugie ja nikogo o paradę nie prosiłem. Była to "przewidywalna niespodzianka". Widocznie sobie na nią zasłużyłem. Na koniec jeszcze jedno. Nie oceniaj nas jako społeczności po kilku postach w tym temacie. Powodzenia w planach ślubnych i szczęścia po ślubie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.