Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot "mamut" Żywiec - Iron Elephants Mc Poland 14-16 Sierpień 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mimo że byłem tylko kilka godzin wypada pochwalić organizatorów oraz podziękować za super organizację tego zlotu.Wyjazd na paradę był bardzo sprawnie przeprowadzony za co należą się gratulacje.mam nadzieję że ten zlot zapadnie w pamięci jego uczestników na wiele lat.Serdeczne dzięki za gościnne przyjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Powiem krótko: BYLO ZAJEFAJNIE !!! "Wyżyłam" sie fotograficznie ! Szkoda, ze wyjechalam juz o 15:00, ale inne "obowiązki" fotograficzne wzywały ;)Dziekuje bardzo Klubowi IRON ELEPHANTS MC za miłe przyjęcie Super impreza ! Mam nadzieje pobyć dłuzej na Waszej imprezie w przyszlym roku...Oczywiscie zdjecia "sie" przygotowują pozdrawiam!PS. Miło było spotkać "starych" znajomych jak i poznac nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w sobotę, dzięki za wspólną przejażdżkę tym którzy byli oraz serdeczne podziękowania za pyszne ciacho, herbatkę i WC dla znajomych od Ewy. Poniżej zapodaję linka do kilku fotosów.2009-08-15_Zlot_Żywiec
Fajne zdjecia dziekuje za fotke, choc wole jednak byc po tej drugiej stronie obiektywu ;)pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało mi się upolować FotoAparatkę Dzięki i również pozdrawiam, ....w oczekiwaniu na foto
;)...co do zdjec, to potrzebuje "troche" czasu - do selekcji pozostaje jakies 1500 zdjec... a ze nie mam "ostatnio" czasu ;) to mysle, ze dam rade wrzucic pare fotek w tygodniu...Milej niedzieli zycze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało się dotrzeć na zlot. Maszyna jeszcze nie poskładana walczylismy do wieczora ... ale nie zdązylismy.Uważnie będę śledzić wszelkie fotorelacje. Widzę że impreza udana pogoda tak jak Snajper obiecał - dopisała bawcie się ludziska pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spędzilem tam z brygada niezapomniena sobote,od przedpoludnia,aż do polnocy...ŻAŁUJE że nie wziąłem działu w trzymaniu beczki(czułem sie na podium).. Sosnowiec,i Limanowa-lwy parkietu... skutera nie wygrałem Fotoapartke poznałem.Iz..dzięki za mini sesyjke w hmmm... krzakach niezłe Fotoaparatka szpagaty,i mostkowanie robiła na Rynku podczas parady,żeby dobrze szczególy uchwycić.. organizacja git... kwaśnice dopiero lali podobno w niedziele..(wileu rano ona życie chyba uratowała po sobocie) koszulke za duza sobie kupilem na stoisku typu stragan..na moto jak jak przescieradłem owinięty.. pzdr dla wesołych motocyklistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.