Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot "mamut" Żywiec - Iron Elephants Mc Poland 14-16 Sierpień 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos wyzej napisal o waleniu konia za rogiem - no comment . Byłem 2 lata i teraz też zawitam , bo słonie robia imprezy 1-sza klasa, jak nazekacie na kase to jestescie cienkie bolki bo impreza naprawde przednia . Takiego zlotu nie można przegapić ! Do tych co jada na 1 dzien - wejdzcie sobie bez moto za 20 zl i juz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a czy pieniążki które tam zbierzecie beda przeznaczone na jakić cel charytatywny ???? czy tylko do opłacenia zespołów i miejsca?????
Tak na nowego maybaha dla rydzyka! pewnie że nie bo klub tysz musi miec kaboneprosto matematyka przyjezdzo 10 cieci na moplikach płacom i sumka wyłazi 500zł!Jak przyjedzie 100 to mosz 5 tysi, itp itd... nima nic za darmo, robiom zlot ale musi sie zwrócić także przyjeżdzejcie i płaćcie! Czekomy! Jo tysz byda i dom 100 za mie i żonka! hey!Kapela i dziefcynki tys kosztujom!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na nowego maybaha dla rydzyka! pewnie że nie bo klub tysz musi miec kaboneprosto matematyka przyjezdzo 10 cieci na moplikach płacom i sumka wyłazi 500zł!Jak przyjedzie 100 to mosz 5 tysi, itp itd... nima nic za darmo, robiom zlot ale musi sie zwrócić także przyjeżdzejcie i płaćcie! Czekomy! Jo tysz byda i dom 100 za mie i żonka! hey!Kapela i dziefcynki tys kosztujom!
dziekuje za odpowiedz , ale nie skorzystam z zaproszenia !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i ja postaram sie spod szczecina na ta impreze zawitac .... (a tak na marginesie to macie moze namiary na jakas nie droga kwatere w zywcu badz okolicy, bo moze zostane na pare dni dluzej, by polazic jeszcze sobie po gorkach)
Na zlocie zgłoś się do nas i zapytaj o Kubę (powiedz że chodzi o kwatery w Żywcu) on wynajmował coś dla swoich rodziców to da Ci namiar.A my się zbieramy do Żywca przygotowywać dla Was imprezę.ZAPRASZAMY już od jutra!!Gdyby ktoś miał jeszcze pytania albo problem z trafieniem to dzwońcie na nr podany na plakacie czyli: 509-279-200Pozdrawiam i czekamy na Was !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze czym , nie wiem jeszcze o której i nie wiem jeszcze gdzie ale sie zjawie zapodajcie mapke gdzie to jest w Zywcu - bo sam Zywiec znam jako tako -tylko nie mam info gdzie to dokładnie
hej kinga to jest amfiteatr w żywcu znakami na istebną jadąc przez żywiec tam trafisz zresztą każdego sie zapytasz gdzie święto kwaśnicy to każdy cie pokieruje pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.