Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Potrzebna Pomoc Motocyklistów!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie potrzebna jest pomoc motocyklistów!!!!W szkole podstawowej nr 11 w Wodzisławiu Śląskim -Zawadzie 29 sierpnia organizowany jest festyn charytatywny na rzecz chorej na białaczkę 23 letniej dziewczyny, nasza pomoc polegałaby tylko na obecności na tej imprezie, zrobieniu małego zamieszania aby przyciągnąć jak najwięcej uczestników, można też za niewielką opłatą oczywiście przeznaczona na szczytny cel ,powozić na moto chętnych,nie mogę nikomu obiecać darmowej kiełbasy czy piwka ale możemy sie spotkać, wspólnie pośmigać po okolicznych miejscowościach, pomiędzy Wodzisławiem a Raciborzem jest wiele ciekawych tras a przy okazji można komuś pomóc jestem otwarty na wszelkie propozycje pozdrawiam i serdecznie zapraszam !!!Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Festyn odbędzie się 29 sierpnia od godziny 14 więcej szczegółów podam koło wtorku czekam na szczegółowy plan imprezy ale mam taka propozycje mozemy sie spotkać około 15 pożniej grupą pojeżdzić po okolicy i wrócić znowu na festyn
Zapodam ten temat na NK - dalej - wierzę ,że będzie nas trochę- wszak nie ma nic fajniejszego jak połączyć przyjemne z pożytecznym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja tam nie widze poblemu. napewno tam pojade bo jak mam się kęcić bez celu to może jakś się przydam z moją maszyną by więcej cywili ściągnąć na festyn. jak by pojawiła sie jakas grupa i zrobilibyśmy małą parade po okolicy to napewno śię zlecą pooglądać a cel jest szczytny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chdzi o pogode to podobno wysłali zamówienie i czekaja naodpowiedź co do samej imprezy to dostałem taką wersje roboczą plakatu i bedzie to raczej taki kameralny festyn nie będzie tam jakiś super zespołów ale przecież o to nie chodzi Ci ludzie chcą jakoś pomóc tej dziewczynie a jeżeli nam uda sie dorzucić jakaś cegiełke bedzie super!!!!wiem że maja być obecni conajmniej dwaj byli żuzlowcy Andrzej Wyględa i Piotr Pyszny.Jak doczekam sie w końcu oficjalnej wersji plakatu zaraz go zamieszczePozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello Dostałem wersje roboczą plakatu Festyn odbędzie się na boisku w Wodzisławiu -Zawadzie przy ulicy Młodzieżowej 273 F to jest jadąc z Wodzisławia na Krzyżnowice Racibórz za szkołą po lewej stronie jest pizzeria-restauracja Zaginiony Świat za tym lokalem w lewo to jest już droga dojazdowa do boiska mam nadzieje że rozmieszczą jakieś znaki strzałki jak tam dojechać po za tym możemy sie umówić w jakimś miejscu i przyjedziemy tam grupąPlan imprezy maja następujący: 14.00 - Rozpoczęcie festynu 14.15 - Występ zespołu regionalnego "Syryniczki" 14.50 - Występ zespołu regionalnego "Pszowiczki" 15.30 - Zlot i pokaz pojazdów motocyklowych 16.00 - Widowisko "Królewna Śnieżka" w wykonaniu organizatorów festynu 16.45 - Występ wokalny grupy "Marysia" 18.00 - Orkiestra +Zespół taneczny kopalni Rydułtowy-Anna 19.15 - Aukcja+losowanie nagrody glównej loterii fantowej 20.00 - Zespół muzyczny "Temat" 22.00 - Niespodzianka!!!!Jak widac jest to festyn kameralny i chyba największą atrakcją tej imprezy będzie przyjazd motocykli no ale jeżeli w ten sposób możemy dorzucić od siebie jakąś cegiełkę to warto przyjechać i zrobic małe zamieszanie!!!pozdrawiam i ZAPRASZAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.