Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Iv Zlot W Prudniku


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety pogoda w sobotę nie dopisała.Ale to nie przeszkodziło prawdziwym motocyklistom przyjechać do nas .Wszystkim bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok.
No właśnie pogoda była w sobote beznadziejna... dobrze , że udało sie nam nadrobić pogodą ducha i dobra zabawą Zlot sie udał i mysle że wiele osób się pod tym podpisze bo organizatorom należą sie słowa podziękowań...zwłaszcza, że co roku coraz bardziej się starają:II zlot 2006 była tylko umywalka u braciszkówIII zlot rynna i "kabina prysznicowa"IV zlot umywalki i SUPER prysznice !!!!!!!na V zlocie będzie pewnie ciepła woda W szczególności podziękowania dla ekipy z LIBiąża i Bartka byliście SUUUPer !!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem, moto mi padło i wróciło na lawecie.Zlot ogólnie bardzo mi się podobał, mimo, że musiałem wrócić wcześniej (Sobota wieczór) i jeszcze to moto.... Najlepszą oceną były słowa syna: Tato, kiedy następny złot? Pozdrawiam wszystkich znajomych post-10385-1248673867.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pogoda była w sobote beznadziejna... dobrze , że udało sie nam nadrobić pogodą ducha i dobra zabawą Zlot sie udał i mysle że wiele osób się pod tym podpisze bo organizatorom należą sie słowa podziękowań...zwłaszcza, że co roku coraz bardziej się starają:II zlot 2006 była tylko umywalka u braciszkówIII zlot rynna i "kabina prysznicowa"IV zlot umywalki i SUPER prysznice !!!!!!!na V zlocie będzie pewnie ciepła woda W szczególności podziękowania dla ekipy z LIBiąża i Bartka byliście SUUUPer !!!!!!!!!
nooo super bylo. mi sie ogolnie podobalo. trzeba zauwazyc progres w organizacjach zlotów na terenie południa polski. i OTM Prudnik zaliczył fachową, pożądną impreze.a co do tych wyliczanek to zauwazam inną zależnosc:II zlot - deszczIII zlot - słońce, ba - hyc jak pieronIV zlot - deszcz(V zlot - no zgadnijcie co powinniśmy zastać)pozdrawiam was fotA, keyti, motylek, maqudzia, KCH, OTM Prudnik, uczestników i bodzia teżdo zaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga, dzieki za bryloczek jestes kochaniutka, pozdrawiam czule
He he he - to wbrew pozorom nie mój - bo noga za bardzo boli abym zrezygnowała no ale podziękowania należą się komu innemu - komu? kurde -sama nie pamiętam może sam napisze ,że to od niego Popieram wszystkich co wyrazili swój podziw co do Zlotu - wprawdzie byłam pierwszy raz -ale od tego Zlotu - Prudnik jest w moim "osobistym " terminarzu i to nie tylko z powodu Zlotu Pozdrawiam wszystkich - co znam i co poznałam a w szczególności wielgachne podziękowanie dla Tadzika i jego rodzinki za osobiste zaproszenie mojej skromnej osoby - jestem naprawdę szczęśliwa ,ze mogłam Was wszystkich poznać - oczywiście słodkie buziaczki dla tych dwoje najmłodszych wnuczątek - Kinię poznałam -drugą wierze ,że kiedyś poznam Dużo zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamZlot był naprawdę udany oprócz małego incydentu z moją nogą gdyż organizatorzy ustawili ławkę nie tam gdzie trzeba i dzięki temu moja rzepka z kolanka wyszła sobie na spacer i w związku z tym chciałam podziękować wszystkim którzy udzielili mi w potrzebie pomocy oraz oraz organizatorom za puchar zanim podjechała moja biała darmowa taksówka (karetka) Ps. Kinga ten breloczek był od mojego kolegi PiotrusiaPozdrawiam pechowy plecaczek Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.