Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fazerowcy


Rekomendowane odpowiedzi

WItam wszystkich - Shoei - masz rację - pogoda była do bani, ale nie poddałem się i po południu w sobotę planowo wyjechałem z salonu w deszczu no i z oponami z cyckami (jak to nowe) - więc na sam początek dostałem niezłe warunki. Ale co tam, trochę się poślizgałem ale dojechałem do domu. Kurtka Modeki - model Roma - super, spodnie też, ale dobrych butów jeszcze nie kupiłem, więc troche tu przemokłem.W sumie wczoraj i dzisiaj (dziasiaj na szczęście już po słuchym) nawinąłem 75km i jestem - wiadomo - super hiper zadowolony. Sprzęt suuuper. Jedynie co mi się wydaje, to ciężko i głośno pracująca skrzynia, ale to chyba się dotrze, nie?He he - jak narazie to wystarczy mi tylko pierwsze 6tyś obrotów, żeby mi się gęba śmiała! Wiem wiem - wyżej jest znacznie ciekawiej, ale powoli. Dzisiaj nawet z żoną chwilę pojeździliśmy, no i jej też buźka się śmiała. To czekamy na lepszą pogodę i do zobaczenia gdzieś lub na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WItam wszystkich - Shoei - masz rację - pogoda była do bani, ale nie poddałem się i po południu w sobotę planowo wyjechałem z salonu w deszczu no i z oponami z cyckami (jak to nowe) - więc na sam początek dostałem niezłe warunki. Ale co tam, trochę się poślizgałem ale dojechałem do domu. Kurtka Modeki - model Roma - super, spodnie też, ale dobrych butów jeszcze nie kupiłem, więc troche tu przemokłem.W sumie wczoraj i dzisiaj (dziasiaj na szczęście już po słuchym) nawinąłem 75km i jestem - wiadomo - super hiper zadowolony. Sprzęt suuuper. Jedynie co mi się wydaje, to ciężko i głośno pracująca skrzynia, ale to chyba się dotrze, nie?He he - jak narazie to wystarczy mi tylko pierwsze 6tyś obrotów, żeby mi się gęba śmiała! Wiem wiem - wyżej jest znacznie ciekawiej, ale powoli. Dzisiaj nawet z żoną chwilę pojeździliśmy, no i jej też buźka się śmiała. To czekamy na lepszą pogodę i do zobaczenia gdzieś lub na drodze.
chodzi głośno. ale biegi wbija się czysto i sprawnie. kumpel ma fz6 za małym przebiegiem to tam nie czuję, że w ogóle wchodzi coś. w moim to trzeba było się wysilić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest znów tak źle - w sumie jest OK - ale biegi wchodzą trochę twardo. A jedynka szczególnie ma KLIK! Myślę, że trochę to się jednak "wyrobi" - teraz wszystko czuć w czasie jazdy i po jeździe - szczególnie nowe tłumiki się specyficznie wypalają. Pogoda, pogoda, pogoda BRRRR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Witam kolegów.

Stoję przed ważną decyzją zakupu kolejnej yamahy tym razem fazerka (fz6)

Macie spore doświadczenie i wiecie na co zwrócić uwagę co sie tam z moto dzieje itp.

Interesuje mnie moto z rocznika 2004 -> no właśnie czy wersja s2 w 2007 była/jest o wiele lepsza od tej z 2004 r.?

Czy warto inwestować kilka tysi w nowszy model (konieczność dozbierania)

Jak tam spisuje się wyświetlacz, który częśto podobno bywa niewidoczny?

Czy lepiej kupić wersję golasa czy z owiewkami? (poprzednia przyzwyczaiła mnie do owiewek)

Pytania mógłbym mnożyć ale narazie chciałbym zasięgnąć Waszej ogólnej opinii.

Pozdrawiam i dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Stoję przed ważną decyzją zakupu kolejnej yamahy tym razem fazerka (fz6)

Macie spore doświadczenie i wiecie na co zwrócić uwagę co sie tam z moto dzieje itp.

Interesuje mnie moto z rocznika 2004 -> no właśnie czy wersja s2 w 2007 była/jest o wiele lepsza od tej z 2004 r.?

Czy warto inwestować kilka tysi w nowszy model (konieczność dozbierania)

Jak tam spisuje się wyświetlacz, który częśto podobno bywa niewidoczny?

Czy lepiej kupić wersję golasa czy z owiewkami? (poprzednia przyzwyczaiła mnie do owiewek)

Pytania mógłbym mnożyć ale narazie chciałbym zasięgnąć Waszej ogólnej opinii.

Pozdrawiam i dzięki za odp.

Tedzię sprzedałeś ? nic sie nie chwalisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.