Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fazerowcy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pajda u mnie miał być fzs1000 ale niestety w kasie jaką dysponowałem nic konkretnego się nie znalazło. A mój obecny po prostu mnie zwalił z nóg jak go zobaczyłem i cóż - jest mój Na litra mam jeszcze czas, po za tym 600 zwinniejsza a i młodsza od poprzednika o 8 lat
Sławek nie przesadziłeś z tymi 8 latami skoro miałeś kasę na 2006 rok FZ6, to jak Ci brakło choćby na FZS , ja posiadam FZS i jestem zadowolony z sprzętu również. Co z tym spotkaniem ;), może pierwsze zapoznawcze na Targach w Sosnowcu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szopki mogą być wiadomo gdzie ( jak nie to priv) termin możemy dogadać ale proponowałbym to zrobić w dziale przejażdżki żeby nie zaśmiecać, lonerr - powiem tak 8 lat to różnica w wieku poprzedniego fzs600 a obecnego fz6. W cenie, którą zapłaciłem za mojego fazerka nie było w okolicy na przełomie miesiąca nic dobrego (FZS1000), choć kilka obejrzałem i nawet prawie kupiłem jednego black litra z okolić czewy. Z resztą styl mojej jazdy raczej pasuje do turystyka z zacięciem sportowym na krótkie trasy stąd wybór padł na FZ6, zresztą pojeździsz zobaczysz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz inną wersję , moja to FZS 600 , zębatkę zdawczą założyłem o 1 ząb większą z modelu po pierwszej drobnej modernizacji ( jeszcze stara czacha )
A czy to ważne w turystycznym sprzęcie ile na jedynce ? 2 ... Co z tym spotkaniem bolki , pierwszy ciepły czwartek i Chudów ? czy czkamy na MOTO EXPO ... ? Rafał .... mosz mieć komplet kluczy do fazera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy były użytkownik Faziego też może przyjechać ?
To zależy jak będziesz grzeczny, a swojego sprzęta ( chyba CBR ) postawisz za krzakami to możesz hehe Ten tydzień pogoda raczej z dup... . wiec czekamy na kolejnyP.SJak dzisiaj sobie śmignąłem zatankować to w chłodno w plecki i kolanka ... jeszcze nie czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.